Tosla Kart ile Bionluk'ta satış yapabilir miyim?

• Konuyu başlatan efew0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 558

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Arkadaşım önceden bir Bionluk hesabı açmış. Ben de girdim. Kart lazım olduğunu söyledi. IBAN istiyor, bunu Tosla üzerinden yapabilir miyim? Herhangi bir başka banka hesabım yok sadece Tosla var. Tosla'da IBAN var mı onu bile bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım önceden bir Bionluk hesabı açmış. Ben de girdim. Kart lazım olduğunu söyledi. IBAN istiyor, bunu Tosla üzerinden yapabilir miyim? Herhangi bir başka banka hesabım yok sadece Tosla var. Tosla'da IBAN var mı onu bile bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bionlukta freelancerım papara ile ödeme yapan müşterim oldu. Toslada olur sanırım.Site dışı IBAN ile ödeme yasak diye biliyorum bu arada onu kastettiyseniz.

Toslan onaylıysa ve müşterin Tosla ile ödemeyi kabul ederse sanırım evet.

Tosla ile karşı taraftan para almanız için size para yollayacak banka hesabının Tosla hesabı ile aynı T.C. kimlik numarasına bağlı olması gerekiyor. Yoksa para geçmiyor.

Konuyu yanlış anlamışım özür dilerim siz freelancer olacakmışsınız. 18 yaşından büyükseniz aynı T.C kimlik No ile kayıt olablirsiniz, evet.

Geri
Yukarı