Çözüldü Tosla kart uygulama olmadan da kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tosla kart alacağım fakat ailemin bilmemesi gerekiyor. Kullandığım telefonda tuşlu olduğu için uygulamayı indiremeyeceğim. Uygulamayı indirmeden de Tosla Kartı kullanabilir miyim? Kullanabilirsem bir eksisi falan olur mu?

Ama Papara eve sipariş etmiyor mu?
Oturduğu yerlerde Teknosa mağazası varsa gidip kendisi alabilir.
Evet ondan dolayı ben almadım. Ayrıca Tosla Akbank'ın.
Akbank'ın olması birşeyi değiştirmez. Bir kere Tolsa kart almak gibi bir hata yaptım ve hayatımda asla yapmayacağım hatalardan bir tanesi olacak. Bir firmanın bu kadar rezil bir müşteri hizmetleri olamaz!

İlla Ininal kullanmanıza gerek yok. Tosla yerine çok güzel alternatifler bulunmakta. Mesela Papara.
Hocam imkanım olsa neden Papara almayayım. Konuyu bir okusanız keşke. Ailemin bundan haberi olmaması gerek papara eve geliyor direk. Ve papara'nın ne zaman geleceği belli olmuyor şuan LoL'da sana özel mağaza da istediğim skin ucuza var onu almak için alacağım tosla kartı.

Hocam imkanım olsa neden Papara almayayım. Konuyu bir okusanız keşke. Ailemin bundan haberi olmaması gerek papara eve geliyor direk. Ve papara'nın ne zaman geleceği belli olmuyor şuan LoL'da sana özel mağaza da istediğim skin ucuza var onu almak için alacağım tosla kartı.
Teknosa mağazası varsa gidip ordan alabilirsiniz. Eğer amacınızı daha önceden söyleseydiniz önermezdim zaten.

Hocam yakınımda hiç teknosa yok çok uzakta var teknosa o yüzden tosla alacağım zaten nasıl bir sorun yaşayabilirimki?
Benden size uyarı olsun. Tosla şikayetlerine baktığınız zaman birçok insanın internet alışveriş ödemesinde ve para aktarma konularında çok sorunlarla baş başa kaldığını görebilirsiniz.

Benden size uyarı olsun. Tosla şikayetlerine baktığınız zaman birçok insanın sorunlarla baş başa kaldığını görebilirsiniz.
Hocam rp alırken direkt clientten alacağım başka sitelerden vs. değil yani. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Konuya cevap olarak hangi mesajı işaretleyeyim hangisi doğru cevap acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı