Tosla karta nasıl para yüklenir?

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Tosla hesabı oluşturdum fakat hesabı doğrulayabilmem için karta para yüklemem gerekiyor. Şu an elimde bir Tosla Kartı yok uygulama üzerinden alacaktım fakat hesabımda bakiye olması gerekiyormuş. Papara üzerinden para göndermek istedim fakat gönderemedim. Uygulamadan almak yerine Şok vb bir mağazadan almam daha mı iyi olur sizce?

Arkadaşlar Tosla hesabı oluşturdum fakat hesabı doğrulayabilmem için karta para yüklemem gerekiyor. Şu an elimde bir Tosla Kartı yok uygulama üzerinden alacaktım fakat hesabımda bakiye olması gerekiyormuş. Papara üzerinden para göndermek istedim fakat gönderemedim. Uygulamadan almak yerine şok vb bir mağazadan almam daha mı iyi olur sizce?

Şokdan alman daha uygun ve hızlı bence. Muhtemelen para da yükletebiliyorsundur.

Arkadaşlar Tosla hesabı oluşturdum fakat hesabı doğrulayabilmem için karta para yüklemem gerekiyor. Şu an elimde bir Tosla Kartı yok uygulama üzerinden alacaktım fakat hesabımda bakiye olması gerekiyormuş. Papara üzerinden para göndermek istedim fakat gönderemedim. Uygulamadan almak yerine Şok vb bir mağazadan almam daha mı iyi olur sizce?
Şok marketten 5 TL karşılığı kart alıp 1 TL fark ile para yükleyebilirsin.

Akbank ATM'sine gidiyorsun. Ondan uygulamadan Akbank ATM'den kartsız yatıra basıp ATM ekranından Tosla işlemlerine basıyorsun. Hemen sonra sana gelen kodu girip parayı yatırıyorsun ve onaylıyorsun.

Geri
Yukarı