Tosla onaylı ve onaysız hesap farkı nedir?

Paycell kartımı yoksa Tosla'yımı önerirsiniz dediğim gibi Papara aslında çok iyi fakat müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeme rağmen sorunumu çözemediler ininal desen kendi topuğuna sıktı.

Tosla'nın kartını hiç kullanmadım. Yanlış hatırlamıyorsam 10TL ile isme özel basıp yolluyorlardı. Paycell de Turkcell mağazasında 10 TL idi. Şokta 5 TL herhalde.

Bu arada sanaldan para kazandığınız platform nedir? Ona göre cevaplayayım.

Merhaba, Tosla hakkında birkaç sorum olacak. Öncelikle 16 yaşındayım ve sanaldan para kazanıyorum. Tosla geçmeyi düşünüyorum. Tosla'nın yaş sınırı 12, hesap onaylatmak için 18 gerekli. Onaylamam mümkün mü? Onaylı ve onaysız hesaplar arasında ne farklar var? Onaysız hesaba veya onaylıya Papara, ininal veya herhangi bir karttan Tosla'ya para gönderiliyor mu? Bunları belirterek cevaplarsınız sevinirim teşekkürler.

Bakiye limitlerin değişir, ve daha kullanışlı bir kart haline gelir.

Tosla'nın kartını hiç kullanmadım. Yanlış hatırlamıyorsam 10TL ile isme özel basıp yolluyorlardı. Paycell de Turkcell mağazasında 10 TL idi. Şokta 5 TL herhalde.

Bu arada sanaldan para kazandığınız platform nedir? Ona göre cevaplayayım.

Discord üzerinden skin tasarım veya kod işi falan oluyor.

Soruma cevap alamadım paycellmi önerirsiniz toslamı Tosla'nın özelliği daha fazla geldi onaylı hesap olunca karşıdan para gönderiliyor mu sadece kendi banka hesabından mı anladığım kadarıyla Tosla'lı toslalıya gönderiliyor Paycell ile farklı banka hesaplarından para transferi geliyor mu hangi kart benim için daha iyi?
Atılan resimlere baktım fakat kafam şu an çok karışık. Farklı banka hesaplarından gelen transfer benim için çok önemli.

Soruma cevap alamadım paycellmi önerirsiniz toslamı.

Buna cevap veremeyeceğimi belirttim :)

Paycell ile farklı banka hesaplarından para transferi geliyor mu?

Hiçbir ön ödemeli kartta IBAN olmadığı için IBAN veremeyeceksiniz. Birine IBAN verirseniz bu Paycell/Tosla/Papara (hangisiyse) şirketin ibanıdır. Dediğim gibi ibana atılan paralarda gönderen kişi ile ön ödemeli kart sahibi farklı kişi olunca hesaba geçmiyor. Müşteri hizmetlerini arayınca da gönderene iade oluyor.
Tosla'nın özelliği daha fazla geldi onaylı hesap olunca karşıdan para gönderiliyor mu sadece kendi banka hesabından mı?

Tosla da bu durumun nasıl olduğunu bilmiyorum.

Merhaba, Tosla hakkında birkaç sorum olacak. Öncelikle 16 yaşındayım ve sanaldan para kazanıyorum. Tosla geçmeyi düşünüyorum. Tosla'nın yaş sınırı 12, hesap onaylatmak için 18 gerekli. Onaylamam mümkün mü? Onaylı ve onaysız hesaplar arasında ne farklar var? Onaysız hesaba veya onaylıya Papara, ininal veya herhangi bir karttan Tosla'ya para gönderiliyor mu? Bunları belirterek cevaplarsınız sevinirim teşekkürler.

Kardeşim sen velilerin ile birlikte 18 yaş altı banka hesabı aç hem IBAN problemi de yok çoğu bankanın çocuk hesabında.😄

Soruma cevap alamadım paycellmi önerirsiniz toslamı Tosla'nın özelliği daha fazla geldi onaylı hesap olunca karşıdan para gönderiliyor mu sadece kendi banka hesabından mı anladığım kadarıyla Tosla'lı toslalıya gönderiliyor Paycell ile farklı banka hesaplarından para transferi geliyor mu hangi kart benim için daha iyi?
Atılan resimlere baktım fakat kafam şu an çok karışık. Farklı banka hesaplarından gelen transfer benim için çok önemli.
Papara'dan Tosla'ya geçtim. Tosla almanızı öneririm.

1000 TL para bulundurma limit var Tosla da onaysız hesapta ve onaylı Tosla da da o limit 10.000 TL ama Papara da yaşınız sözleşmeli hesap almaya yettiği için sözleşmeli hesapta para bulundurma limiti yok yani Papara sözleşmeli hesapta para bulundurma limiti sınırsız.

Geri
Yukarı