Tosla referansla 10TL Steam cüzdan kodu hediyesi

• Konuyu başlatan saY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 11B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

saY

Hectopat
Akbank Tosla uygulamasında davet ettiğiniz her 2 kişi için 10TL Steam kodu hediye.

1586991613185.png

Ailenizden 2 kişiyi üye yaparak 10TL'yi alabilirsiniz.
Henüz üye olmayanlar benim kodumu kullananıp sonra kendi koduyla ailesini veya arkadaşını davet edebilir. :)

1586991702087.png

Şimdiden teşekkürler, bol kazançlar.
Not: Kart sahibi olmanıza veya davet ettiklerinizin kart almasına gerek yok. Üye olmak yeterli.

tosla.com/id/iaqq

Son düzenleme:
Sizin kodunuz ne

Akbank Tosla uygulamasında davet ettiğiniz her 2 kişi için 10TL Steam kodu hediye.

Eki Görüntüle 537132

Ailenizden 2 kişiyi üye yaparak 10TL'yi alabilirsiniz.
Henüz üye olmayanlar benim kodumu kullananıp sonra kendi koduyla ailesini veya arkadaşını davet edebilir. :)

Eki Görüntüle 537133

Şimdiden teşekkürler, bol kazançlar.
Not: Kart sahibi olmanıza veya davet ettiklerinizin kart almasına gerek yok. Üye olmak yeterli.
m

Referans kodunu arkadaş sormuş fakat yasak değil mi?

Referans kodunu arkadaş sormuş fakat yasak değil mi?
Daha önce görmüştüm paylaşanları site legal ise sorun olmuyor diye biliyorum. Hem konu onaylandığına yasak değilmiş.
@Umut AYD Dostum hayırlı işler bol kazançlar. Tezgahını az öteye çeksene. :) Neyse canın sağ olsun, biz reklamımızı yapalım müşteri kendi seçsin.

Son düzenleme:
Daha önce görmüştüm paylaşanları site legal ise sorun olmuyor diye biliyorum. Hem konu onaylandığına yasak değilmiş. :)
@Umut AYD Dostum hayırlı işler bol kazançlar. Tezgahını az yana çeksene. :) Neyse canın sağ olsun, biz reklamımızı yapalım müşteri kendi seçsin.
:)

Benim linkimi de kullanırsanız sevinirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı