Tosla Steam'den alışveriş yaparken bloke koydu

Berke Yılmazer

Hectopat
Daha fazla  
Kartımda 33.09 TL vardı. Steam bakiyemde ise 2.52 TL vardı. İkisini toplayıp Tom Clancy's Rainbow Six Siege alacaktım. Lakin tam alırken ekteki hatayı verdi. Cidden paraya bloke etmiş olabilir mi?

Ekran Görüntüsü (3145).png

Kartınızda 33.09 TL var. Steam bakiyenizde ise 2.52 TL var. Yani toplamda 35.57 TL ediyor fakat oyun 35.60 TL. Steam bakiyenize veya kartınıza 3 kuruş eklemeniz gerekiyor. Bu yüzden hata alıyorsunuz. Paranız eksik.

Bloke edemiyor diye biliyorum. Bende de Tosla var bazen böyle hata veriyor daha sonra tekrar deniyorum ya da anında yeniden deniyorum oluyor. Bilgileri doğru girdiğinize eminsiniz değil mi? Paranız yetiyor mu tam olarak birde. Onun dışında belki Tosla uygulamasında bir ayar vardı o kapalıdır. Başka aklıma gelen durum yok.
Xantern sebebi söylemiş. Çok şanslısınız 😀.

Kartınızda 33.09 TL var. Steam bakiyenizde ise 2.52 TL var. Yani toplamda 35.57 TL ediyor fakat oyun 35.60 TL. Steam bakiyenize veya kartınıza 3 kuruş eklemeniz gerekiyor. Bu yüzden hata alıyorsunuz. Paranız eksik.
Pardon dikkat etmedim teşekkür ederim.

Hocam ₺35,61 ediyor?
1647189854274.png

Toplarken sayıları yanlış yazmışım. Gerçekten de 35.61 TL ediyor. Sorun farklı olmalı o zaman.

50 kuruşluk kasayı sattım ardından alabildim.

Tosla'da Steam alışverişleri için %0, 002 oranında KMV kesiliyor. Steam cüzdanıza bakiye olarak 20 TL yüklemeyi deneyerek görebilirsiniz. Bakiyeniz yetersiz.

Bence de çünkü alırdım.

Geri
Yukarı