Tosla veya Papara sanal kartla Netflix alınır mı?

Black cart haricindekiler ne işe yarıyor hocam ? Aynı işlevi görmüyorlarmı ?
Evet. Black Kart'ın ekstra avantajları yatırdığınız parayı çekebiliyorsunuz, limiti 500.000 TL yükseliyor. Onun dışında fark yok.
Bana 4-5 gün içerisinde gelmişti ( İstanbul da oturuyorum )
O zaman şanslısınız. İnternetteki yorumları okursanız anlarsınız ne demek istediğimi.

Evet. Black Kart'ın ekstra avantajları yatırdığınız parayı çekebiliyorsunuz, limiti 500.000 TL yükseliyor. Onun dışında fark yok.
Papara lite card fiziksel noktalardan alınıyor yazıyor nerden alınıyor acaba veya alınıyormu ? Benim için para çekme önemli değil zaten.

D&R Teknosa vs yerlerden alınıyormuş.Peki bu kartla parayı 10 tl geri veriyormu ? :D çok soru sordum biliyorum kusura bakmayın.

Papara Lite Card fiziksel noktalardan alınıyor yazıyor nereden alınıyor acaba veya alınıyor mu? Benim için para çekme önemli değil zaten.

Teknosa'dan alabilirsiniz.
Artık burada da otomatik yenileme özelliğini görmek dileğiyle.
Papara lite card fiziksel noktalardan alınıyor yazıyor nerden alınıyor acaba veya alınıyormu ? Benim için para çekme önemli değil zaten.

D&R Teknosa vs yerlerden alınıyormuş.Peki bu kartla parayı 10 tl geri veriyormu ? :D çok soru sordum biliyorum kusura bakmayın.
Evet ödediğiniz tutar hesabınıza geri yatırılıyor ( 5 tl oluyor genelde kartlar sanırım geri ödeme de 5 tl nerden aldığınıza bağlı olarak değişmiyor gibi )
Yani bir yerden 10 TL'ye alıp fazladan para öderseniz yine de 5 TL yatıyor diye biliyorum.

Teknosa'dan alabilirsiniz.
Artık burada da otomatik yenileme özelliğini görmek dileğiyle.

Evet ödediğiniz tutar hesabınıza geri yatırılıyor ( 5 tl oluyor genelde kartlar sanırım geri ödeme de 5 tl nerden aldığınıza bağlı olarak değişmiyor gibi )
Yani bir yerden 10 TL'ye alıp fazladan para öderseniz yine de 5 TL yatıyor diye biliyorum.
Hocam tam onu demek istemedim aslında.Hani papara black cardda alınca ilk ay 10 tl geri veriyor ya papara lite de öyle birşey varmı ?

Hocam tam onu demek istemedim aslında. Hani Papara Black Card'da alınca ilk ay 10 TL geri veriyor ya Papara Lite de öyle bir şey var mı?

Papara Black Card'ı bedavaya uygulama üzerinden almıştım ben bilemiyorum k. Bakmayın.

Hocam tam onu demek istemedim aslında. Hani Papara Black Card'da alınca ilk ay 10 TL geri veriyor ya Papara Lite de öyle bir şey var mı?

Lite Card'ı sormuşsunuz 5 TL geri veriliyor evet.
Bu arada Papara'da aylık kart ücreti bulunmuyor ininalin aksine. Bir de her ay bir tane ücretsiz sanal kart oluşturma hakkınız var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı