Tosla vs İninal

Komisyon almaz fakat eğer hesapta para varsa o ay 2₺ keser, eğer hesabında para yoksa ve diğer ay hesabına para yatırırsan para olmayan aydan kesmeyip yatırdığın ayın parasını keser. 30-40₺ mümkün değil.
Hocam her gün para yatırıyordum Ptt'den. Para transferi para çekme ücreti vb. ile mümkün :)

Toslanin uygulamasına 1-2 ay girmeyince Toslamadı ücreti alınıyor. Ama uygulamaya arada girerseniz bir şey olmaz ve Tosla çok daha iyi. Bazı kampanyalarında oluyor.

Yani şimdi gençler Tosla için aile iznine gerek var mı uygulama için bir de Tosla aylık para falan çekiyor mu bankamatik ile uğraşmam IBAN ile uğraşıyorum.
Tosla aylık para kesmiyor. Onun dışında fikrim yok ama zaten ailen biliyorsa sorun olacağını sanmam (sıkıntı çıkarsa vs.). Kampanyaları vs. var kullanmanda sorun olmaz.

Yemeksepetinde satılıyor ikisi birden. İninal 10 TL Tosla 3.5 TL.
Sizce hangisi?
Bir de İninal aylık 2 TL para çekiyormuş, doğru mudur acaba?
İninal çok komisyon kesiyor, Tosla da kimseye önermiyorum kesinlikle. Altta attığım konuya bakabilirsiniz, o an ihtiyacım olan para için 6 aydan fazla uğraştım anca verdiler. Sadece benim başıma gelen bir olay da değil zaten. Ayrıca 18 yaşından küçüklere limit olayı vs. de var, Papara öneriririm o yüzden.

Geri
Yukarı