Çözüldü Tosla'daki 20 TL Papara'ya nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Flazy

Decapat
Dostlar Tosla'daki arkadaşını getir kampanyası ile 20 TL kazandım. Papara hesabıma nasıl atabilirim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam kusura bakmayın Tosla'da sanal kart özelliği yokmuş tek çareniz şu an Akbank ATM'sinden kartsız işlemle çekmek
Dostlar Tosla'daki arkadaşını getir kampanyası ile 20 TL kazandım. Papara hesabıma nasıl atabilirim yardımcı olur musunuz?

Çekip Papara'ya yatırmanız lazım onun dışında Tosla'dan Tosla'ya göndermek için bile kendi banka hesabınızdan Tosla hesabınıza 1 TL para transferi yapıp hesabınızı doğrulamanız gerekiyor.

Papara hesabınıza banka kartı olarak Tosla'yı kaydedin. Sonrasında Papara uygulamasından parayı çekin. Ancak komisyon alıyor diye biliyorum.

Papara'da kartla yüke diye bir seçenek var oraya tıklayıp Tosla kartınızı giriyorsunuz ve hesabınıza kartı ekliyorsunuz. Sonrasın da ise Tosla Kartı seçip istediğiniz tutarı girip yükle diyorsunuz lakin 20 TL'ye 40 kuruş gibi bir komisyon ücreti alıyor bunun için yükleme ekranında 19,61 TL yazmanız lazım o zaman Tosla hesabınızdan tam 20 TL çekecektir.

Yardımcı olabildiysem çözüldü olarak işaretler misiniz?

Son düzenleme:
Papara'da kartla yüke diye bir seçenek var oraya tıklayıp Tosla kartınızı giriyorsunuz ve hesabınıza kartı ekliyorsunuz. Sonrasın da ise Tosla Kartı seçip istediğiniz tutarı girip yükle diyorsunuz lakin 20 TL'ye 40 kuruş gibi bir komisyon ücreti alıyor bunun için yükleme ekranında 19,61 TL yazmanız lazım o zaman Tosla hesabınızdan tam 20 TL çekecektir.

Yardımcı olabildiysem çözüldü olarak işaretler misiniz?

Hocam bende Tosla kart yok ki.

Geri
Yukarı