Tosla'dan alınan Steam bakiye kodu gelmedi

Sorun çıkacağını zannetmiyorum.

firefox_8oWzHdiawq.png

Siteye girdiğinizde sağ altta bu buton ile canlı desteğe de danışabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sizinle aynı şeyi yaşayan birileri olabilir, çözüm süreciyle ilgili biraz daha bilgi verebilir misiniz?

İlk öncelikle siteye girdim ardından canlı destek bölümünden sizden ödeme makbuzu ve tel no istiyor Tosla'ya kayıtlı, ardından birkaç işlem yapıp eğer kodunuzu almadıysanız size veriyor.

İlk öncelikle siteye girdim ardından canlı destek bölümünden sizden ödeme makbuzu ve tel no istiyor Tosla'ya kayıtlı, ardından birkaç işlem yapıp eğer kodunuzu almadıysanız size veriyor.

hocam merhaba eğer hala aktif iseniz Discord adresi verebilir misiniz? Sizden Game Pass almıştım ancak DC hesabım kapatıldığı için erişimi olmuyor.

hocam merhaba eğer hala aktif iseniz Discord adresi verebilir misiniz? Sizden Game Pass almıştım ancak DC hesabım kapatıldığı için erişimi olmuyor.
Sanırım artık aktif değil ancak Discord adresi Vaas#2095 olması lazım. Bir konusundan bulmuştum. Yanlış hatırlamıyorsam bu o. Discord'da ekli bende.

Bana da aynısı olmuştu, farklı bir oyun üzerinde e-pin alırken. Epin com Tr'ye girip sağ alttaki yardım kısmından telefon numaramı yazarak e-pini oradan vermelerini rica ettim. Destek kısmından e-pinimi verdiler. Sizde deneyiniz.

Not : Konu ana sayfama düştüğü için yanıt vermiş oldum , kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Merhabalar arkadaşlar Tosla'dan bakiye ile almış olduğum Steam bakiye kodunu vermediler 2-3 kez aradım ve biz aracıyız Steam ile iletişime geçin dediler ne yapmam lazım?

Ayrıca teselli olarak 50 kuruş verdiler.
kartla ödeme yaparsın o yüzden steam ile iletişime geç en kötü iade taleb et

Yeni konular

Geri
Yukarı