Tosla'dan alınan Steam cüzdan kodu gelmedi

HUNAxE

Centipat
Öncelikle günaydınlar herkese. Dün akşam 22.50 saatlerinde Tosla üzerinden 20 TL'lik cüzdan kodu aldım. Aldıktan hemen sonra SMS olarak Epin'den talebinizi aldık, size en kısa zamanda ulaştıracağız şeklinde bir mesaj geldi. Tamam dedim bekle, bekle, bekle sonra hadi dedim belki sabah gelir kod diye ama kod hala gelmedi. Tosla canlı desteğe yazdım onlar da epin canli desteğe başvur dediler. Epin'in sitesine girdiğimde canlı destek diye bölüme ulaşamıyorum sıkıntı o. Bu tarz problemlerle karşılaşıp sorunları çözülen arkadaşlar varsa ve bana da yardım ederseniz çok müteşekkir olurum. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle günaydınlar herkese. Dün akşam 22.50 saatlerinde Tosla üzerinden 20 TL'lik cüzdan kodu aldım. Aldıktan hemen sonra SMS olarak Epin'den talebinizi aldık, size en kısa zamanda ulaştıracağız şeklinde bir mesaj geldi. Tamam dedim bekle, bekle, bekle sonra hadi dedim belki sabah gelir kod diye ama kod hala gelmedi. Tosla canlı desteğe yazdım onlar da epin canli desteğe başvur dediler. Epin'in sitesine girdiğimde canlı destek diye bölüme ulaşamıyorum sıkıntı o. Bu tarz problemlerle karşılaşıp sorunları çözülen arkadaşlar varsa ve bana da yardım ederseniz çok müteşekkir olurum. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.

Türkiye'de artık kod satılmıyor diye biliyorum. Satiliyorsa da pahaliya satıyorlar.

Tosla'da 20 TL'lik kod 25TL'ye satılıyor. Kodları Steam'den al. En düşük fiyat 40 TL ama olsun. Ordan yatırman daha mantıklı. E-pin sitesinin linkini atar mısınız?

https://epin.com.tr/tr/page/help-center bu mu acaba?
maillerini buldum [email protected] .

Tosla'da 20 TL'lik kod 25TL'ye satılıyor. Kodları Steam'den al. En düşük fiyat 40 TL ama olsun. Ordan yatırman daha mantıklı. E-pin sitesinin linkini atar mısınız?

https://epin.com.tr/tr/page/help-center bu mu acaba?
maillerini buldum [email protected] .
Mail'e yazdım cevap gelmedi oraya.Canlı desteğe de büyük çabalarım sonucu ulaşabildim.Gün içinde kodlar sms olarak telefonunuza gelecektir dedi destek.Gene de teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.Kod gelirse tekrardan yazarım.

Güncelleme: 6 kez canlı desteğe yazmama rağmen hep aynı cevap:Stoklar güncelleniyor...Ben dolandırıldım başka arkadaşlar dolandırılmasın bu mesajımı okuyan herkes epinden cüzdan kodu almak isterse almamalarini söyleyin.Şu an çok sinirliyim.Paramı iade de alamıyorum.

Son düzenleme:
İninal'in ilk defa bir şey başardığını öğrenmiş oldum sağolun.
(6 ay önce hep cüzdan kodu alırdım ininal'den, anında kod geliyodu ve pahalıya da satmıyolardı.)

Yeni konular

Geri
Yukarı