Tosla'dan Papara'ya Geçmeli Miyim?

Makaleler
10
Merhaba. Tosla Kart kullanıyorum. Bakiye limiti sadece kendi adınıza açılmış banka hesabından para yüklerseniz karta yükseliyormuş. Bu sebepten dolayı Papara Card Lite'a geçilir mi?

Selam dostum. Bir Papara kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim. Başta kuşkularım vardı ama gerçekten büyük kolaylık ve sistem çok güzel işliyor. Anlatılmaz, yaşanır. Mobil kullanımı mükemmel. Ekran görüntüsünü ekliyorum. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Saygılarımla.
Papara.jpeg

Son düzenleme:
Selam dostum. Bir Papara kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim. Başta kuşkularım vardı ama gerçekten büyük kolaylık ve sistem çok güzel işliyor. Anlatılmaz, yaşanır. Mobil kullanımı mükemmel. Ekran görüntüsünü ekliyorum. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Saygılarımla.Eki Görüntüle 527384

Hocam aşırı teşekkür ederim. Şu an zaten Tosla kart kullanıyorum. Bakiye limitini arttırmak için kendime ait banka hesabımdan kartıma para yatırmam lazım imiş. Papara Card Lite'da kişiselleştirdikten sonra bakiye limiti 50 Bin TL oluyormuş. Tosla'da para çekebiliyorsunuz Papara'nın Lite versiyonunda para çekemiyorsunuz. Özet geçersem bakiye limiti düşük olan ama para çekebildiğim ve bence daha güvenilir olan Tosla ile kalınır mı? Yoksa bakiye limiti daha yüksek olan ama para çekemediğim ve bence daha güvensiz olan Papara Card Lite alınır mı?

Papara güvensiz değil. Ayrıca kartın varsa para çekebilirsin. Çevremde çoğu arkadaşım kullanıyor. Onlar bana tavsiye etti ve kullanmaya başladım. Gerçekten memnunum. Ancak son karar senin dostum.

Saygılarımla.

Papara güvensiz değil. Ayrıca kartın varsa para çekebilirsin. Çevremde çoğu arkadaşım kullanıyor. Onlar bana tavsiye etti ve kullanmaya başladım. Gerçekten memnunum. Ancak son karar senin dostum.

Saygılarımla.

Çok sağ olun hocam Tosla ile kalmaya karar verdim. Papara Card'ın Lite olanında para çekilmiyor hocam haberiniz olsun. Sözleşmeli Black Card'da para çekilebiliyor. Konu kilitlenebilir :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı