Tosla'dan Papara'ya para gönderirken ne kadar komisyon keser?

ILoveMaju09

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Banka cok uzak oldugu icin bankadan cekip Papara hesabima yatirmak istemiyorum. Tosla hesabindan Papara hesabima parayi gecirecegim. Cashback icin. O da %2 komisyon aliyormus galiba Tosla'dan Papara'ya para yollamak icin. 600 TL Papara hesabima gonderince ne kadar parayi geri aliyorum acaba?

1712972557131.png

Merhaba. Banka cok uzak oldugu icin bankadan cekip Papara hesabima yatirmak istemiyorum. Tosla hesabindan Papara hesabima parayi gecirecegim. Cashback icin. O da %2 komisyon aliyormus galiba Tosla'dan Papara'ya para yollamak icin. 600 TL Papara hesabima gonderince ne kadar parayi geri aliyorum acaba?
Hocam bu kısımdan Hesabına Tanımladığın Banka/kredi kartı ile yatır kısmından Tosla kartını ekleyip Papara hesabına geçir paranı, herhangi bir ücret almıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam hesaplamak bu kadar zor değil ama yine de söyleyeyim %1'i 6TL olduguna göre %2'si 12 TL yapar 600-12 588 en azından benim matematiğim böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı