Rehber Tosla'dan Papara'ya ve Papara'dan Tosla'ya para göndermek

meister76

Decapat
Daha fazla  
Kısaca nasıl Tosla'dan Papara'ya veya Papara'dan Tosla'ya para atabileceğinizi anlatacağım.

Öncelikle Papara'dan Tosla'ya para atmak için:
1- Tosla uygulamasına giriş yapıyoruz, profilimize girip "Hesapların ve Kartların" seçeneğine tıklıyoruz.
2- Buradan "Yeni kart ekle" diyerek Papara kartımızın bilgilerini giriyoruz ve 3D Secure ile onaylıyoruz.
3- Daha sonra ana sayfadan "Para Yükle/Çek" diyoruz. "Banka kartımdan yükle" diyoruz.
4- Papara kartımızı seçiyoruz ve yollayacağımız para miktarını seçip yine 3D Secure ile onaylıyoruz.

Tosla'dan Papara'ya para atmak için ise:
1- Papara uygulaması ana sayfasından "Yatır"a tıklıyoruz ve "Banka/kredi kartı ile yatır" diyoruz.
2- Çıkan sayfadan "Yeni Kart Ekle" diyip Tosla kart bilgilerimizi giriyoruz ve 3D Secure ile onaylıyoruz.
3- Ana sayfaya dönerse tekrardan "Yatır" ve "Banka/kredi kartı ile yatır" diyerek Tosla kartımızı seçiyoruz.
4- Yollayacağımız miktarı girip 3D Secure ile onaylıyoruz.

Bu konuda çok fazla konu görmedim anlatmak istedim umarım işinize yarar. İkisini de yapmayı denedim sorunsuz çalşıyor. Fakat Tosla'dan Papara'ya atarken %2 komisyon bedeli alıyor aklınızda bulunsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısaca nasıl Tosla'dan Papara'ya veya Papara'dan Tosla'ya para atabileceğinizi anlatacağım.

Öncelikle Papara'dan Tosla'ya para atmak için:
1- Tosla uygulamasına giriş yapıyoruz, profilimize girip "hesapların ve kartların" seçeneğine tıklıyoruz.
2- buradan "yeni kart ekle" diyerek Papara kartımızın bilgilerini giriyoruz ve 3D Secure ile onaylıyoruz.
3- daha sonra ana sayfadan "para Yükle/Çek" diyoruz. "banka kartımdan yükle" diyoruz.
4- Papara kartımızı seçiyoruz ve yollayacağımız para miktarını seçip yine 3D Secure ile onaylıyoruz.

Tosla'dan Papara'ya para atmak için ise:
1- Papara uygulaması ana sayfasından "yatır"a tıklıyoruz ve "Banka/kredi kartı ile yatır" diyoruz.
2- çıkan sayfadan "yeni kart ekle" deyip Tosla kart bilgilerimizi giriyoruz ve 3D Secure ile onaylıyoruz.
3- ana sayfaya dönerse tekrardan "yatır" ve "Banka/kredi kartı ile yatır" diyerek Tosla kartımızı seçiyoruz.
4- yollayacağımız miktarı girip 3D Secure ile onaylıyoruz.

Bu konuda çok fazla konu görmedim anlatmak istedim umarım işinize yarar. İkisini de yapmayı denedim sorunsuz çalşıyor. Fakat Tosla'dan Papara'ya atarken %2 komisyon bedeli alıyor aklınızda bulunsun.

Eğer ücret kesiyor ise ve ATM'ye gitme imkanınız varsa Tosla QR ile parayı çekip Papara'ya yatırmak daha mantıklı. Ben öyle yaptım.

Geri
Yukarı