Çözüldü Tosla'ya IBAN'dan para nasıl atarım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
Kredi kartından Tosla'ya para yükleyeceğim. Aköde IBAN'ına para göndereceğim. Açıklamaya bir şey yazmam gerek mi? Kredi kartı ailemden birisine ait yani adım aynı değil. Mümkün mü?

Çözüm
Kredi kartından Tosla'ya para yükleyeceğim. Aköde IBAN'ına para göndereceğim. Açıklamaya bir şey yazmam gerek mi? Kredi kartı ailemden birisine ait yani adım aynı değil. Mümkün mü?

Açıklamaya bir şey yazmanıza gerek yok. Paranın geçeceğini zannetmiyorum çünkü hem kendi adına değil açıklamaya da herhangi bir hesap bilgisi olmayacağından sistem hangi hesapa parayı geçireceğini bilmeyeceğinden iade yapılır.

Açıklamaya bir şey yazmanıza gerek yok. Paranın geçeceğini zannetmiyorum çünkü hem kendi adına değil açıklamaya da herhangi bir hesap bilgisi olmayacağından sistem hangi hesapa parayı geçireceğini bilmeyeceğinden iade yapılır.

Çözüm
Açıklamaya bir şey yazmanıza gerek yok. Paranın geçeceğini zannetmiyorum çünkü hem kendi adına değil açıklamaya da herhangi bir hesap bilgisi olmayacağından sistem hangi hesaba parayı geçireceğini bilmeyeceğinden iade yapılır.

Hocam benim ad soyadımda milyonlarca kişi var. Nasıl oluyor o iş?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı