Total War Warhammer 1 mi, 2 mi alınmalı?

plx22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Warhammer serisini daha önce oynamadım, o yüzden şimdi denemek istiyorum ancak ikinci oyun ile birinci oyunun birleştirilmesi Mortal Empires varmış. Ne olduğunu tam anlamadım. İlk oyunu oynamalı mıyım, yoksa direkt ikinci oyuna mı geçmeli miyim?
2. oyunu alırsam 1. oyundaki ırklar geliyor mu, yoksa 1. oyuna ihtiyaç var mı? Aynı şey DLC'ler için de geçerli mi?
Detaylıca açıklayacak biri yardımcı olabilir mi lütfen?

Hocam 1. oyundaki ırklarla oynamak istiyorsan her iki oyuna sahip olup Mağaza'dan Mortal Empires adlı ek paketi indirmen gerekiyor. Oyunu 35 saat oynadım. Oyun güzel, ama bir süre sonra standart ırklar bıkıyor, ve ek paketler de açıkçası pahalı. Benim en çok sevip de almak istediğim DLC Rise of the Tomb Kings. Önce ana oyunu alıp oyna, sonra da ek paketlerini alırsın. Burada %20-%30 indirimle oyunları Steam'den hediye yöntemiyle gönderenler var, daha ucuza alabilirsin.

Hocam 1. oyundaki ırklarla oynamak istiyorsan her iki oyuna sahip olup Mağaza'dan Mortal Empires adlı ek paketi indirmen gerekiyor. Oyunu 35 saat oynadım. Oyun güzel, ama bir süre sonra standart ırklar bıkıyor, ve ek paketler de açıkçası pahalı. Benim en çok sevip de almak istediğim DLC Rise of the Tomb Kings. Önce ana oyunu alıp oyna, sonra da ek paketlerini alırsın. Burada %20-%30 indirimle oyunları Steam'den hediye yöntemiyle gönderenler var, daha ucuza alabilirsin.
ilk olarak hangisini alsam daha iyi olur ? İkinci oyunu alıp daha sonra ilk oyunla birleştirmek mi yoksa ilk oyunu oynayıp bitirdikten sonra ikinci oyuna mi geçmek daha iyi olur ?

Hocam 1. oyundaki ırklarla oynamak istiyorsan her iki oyuna sahip olup mağaza'dan mortal empires adlı ek paketi indirmen gerekiyor. Oyunu 35 saat oynadım. Oyun güzel, ama bir süre sonra standart ırklar bıkıyor, ve ek paketler de açıkçası pahalı. Benim en çok sevip de almak istediğim DLC Rise of the tomb kings. Önce ana oyunu alıp oyna, sonra da ek paketlerini alırsın. Burada %20-%30 indirimle oyunları Steam'den hediye yöntemiyle gönderenler var, daha ucuza alabilirsin.

1. oyundaki ırkları oynayabilmek için sadece ana oyunu almak yeterli oluyor mu? 1. oyunun DLC'lerini almamıza gerek yok sanırım 2. oyunda oynayabilmek için?

@bados123 Epic Games'te 1. oyun ücretsiz verildikten sonra bayağı oynadım ve ilgimi çeken sadece vampir ve imparatorluk ırkları oldu. Sizce 1. oyunu almama gerek var mı? 2. oyunu Steam üzerinden almak istiyorum ve gerekliyse, mecburen 1. oyunu da almam gerekecek.

@bados123 Zaten EGS'den oyun alma niyetim yok. Steam'i daha çok kullanıyorum ve seviyorum. Mümkünse oyunlarımı orada toplamak isterim. Bir önceki yorumumda, 1. oyunda sevdiğim sadece iki ırk var ve bunları belirtmiştim. Sizce 1. oyunu almam gerekir mi sırf bu iki ırk için, onu sormuştum. Gerçi oynayıp oynamadığınızı bilmiyorum.

Geri
Yukarı