Total War Warhammer 3'te grafikler bozuk

İşletim sistemi
Windows 10

168182

Kilopat
RAM
16GB
Ekran kartı
AMD RX 570 4 GB
Anakart
asus
İşlemci
Ryzen 2600x
Herkese merhaba, Total War Warhammer 3'ü oynarken grafiksel sorunlar rahatsız ediyor. Orduyu savaşa yolluyorum ve bazı bölgelerde insanlar, taşların içerisine giriyorlar. Savaş bölgesine giderken geçmen gereken yollar var. Bu yollardan geçerken kayaların içi gözüküyor, yani diğer taraf gözüküyor. Oyunu hem Ultra hem de tavsiye edilen ayarlarında oynadım ve hepsi aynı. Nasıl düzelir?

unknown.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, Total War Warhammer 3'ü oynarken grafiksel sorunlar rahatsız ediyor. Orduyu savaşa yolluyorum ve bazı bölgelerde insanlar, taşların içerisine giriyorlar. Savaş bölgesine giderken geçmen gereken yollar var. Bu yollardan geçerken kayaların içi gözüküyor, yani diğer taraf gözüküyor. Oyunu hem Ultra hem de tavsiye edilen ayarlarında oynadım ve hepsi aynı. Nasıl düzelir?

Eki Görüntüle 1309179
Oyun daha yeni çıktı. Daha önce ki warhammer serilerinde de oldu bu. Güncellemeler gelip düzelicektir. Oyunun tam oturması 1-2 seneyi bulur.

Şundan dolayı sordum. Adamlar test yapmış ve video atmış onlarda bu tarz bir sorun yok. Çözümü olabilir diye düşündüm. Ek olarak umarım diğer ırklar da gelir.
Gelicek zaten. 3 oyununda birleştiği dlc gelicek büyük ihtimal ilk. Ama diğer oyunlara sahip olmaz lazım onun için. Sonrada zaten yeni ırklar görücez dlcler ile.

Gelicek zaten. 3 oyununda birleştiği dlc gelicek büyük ihtimal ilk. Ama diğer oyunlara sahip olmaz lazım onun için. Sonrada zaten yeni ırklar görücez dlcler ile.
Teşekkür ederim, güzel haber verdiğin için. Total War 1, 2 ve 3'e sahibim, fakat 1-2 steam'de, 3 Epic üzerinde. Sorun olur mu?

Ek olarak Sega, sorunu çözmeye çalışıyormuş ve bilgi verdiler.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, güzel haber verdiğin için. Total War 1, 2 ve 3'e sahibim, fakat 1-2 steam'de, 3 Epic üzerinde. Sorun olur mu?

Ek olarak Sega, sorunu çözmeye çalışıyormuş ve bilgi verdiler.
O zaman olamaz maleseef. Aynı platformda olması lazım.

@Sadullah @168182 Kaos cüceleri dışında başka hangi ırk kaldı ki? 1-2-3 zaten birleşecek dolayısıyla diğer ırklar da oynanabilir olacak warhammer 3'de. Diğer ırklardan kasıt nedir tam olarak anlayamadım benim bilmediğim başka ırklar mı var? Varsa nedir bu ırklar?
Onları diyordum zaten, fakat iade ettim. Steam'den, DLC'ler gelsin diye tekrar alacaktım. Ancak fiyat 599TL oldu. Alamadım.

@Sadullah @168182 Kaos cüceleri dışında başka hangi ırk kaldı ki? 1-2-3 zaten birleşecek dolayısıyla diğer ırklar da oynanabilir olacak warhammer 3'de. Diğer ırklardan kasıt nedir tam olarak anlayamadım benim bilmediğim başka ırklar mı var? Varsa nedir bu ırklar?
Elbette var. Ve sadece ırk olarak düşünme. Örnek olarak elflerin farklı lord ve başka unit comp'lusu gelebilir.

Geri
Yukarı