Totally Accurate Battle Simulator açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Sorunyaşıyom

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba! Öncelikle anlamadığım bir şey var, nedensizce Totally Accurate Battle Simulator Steam'de bir süre oynamamıştım ama sonra oyun bulamayınca oynamaya tekrar karar verdim fakat oyuna girmeye çalıştığımda da oyun Launcher'i açıyor fakat yükleme ekranında takılı kalıyor. Ondan sonra da Alt Tab'ya da büyütüp küçültüğümdede ekran siyah oluyor. Steam'de doğrulamayı tekrar yaptım gene de aynısı oluyor.

Geliştirici oyunu silip yeniden yüklemenizi ya da antivirüs yazılımı kullanıyorsanız oyunu beyaz listeye eklemenizi söylemiş.

Ayrıca PC'de oyun kolu, direksiyon gibi cihazlar takılıysa çıkarıp tekrar deneyin.

Merhaba! Öncelikle anlamadığım bir şey var, nedensizce Totally Accurate Battle Simulator Steam'de bir süre oynamamıştım ama sonra oyun bulamayınca oynamaya tekrar karar verdim fakat oyuna girmeye çalıştığımda da oyun Launcher'i açıyor fakat yükleme ekranında takılı kalıyor. Ondan sonra da Alt Tab'ya da büyütüp küçültüğümdede ekran siyah oluyor. Steam'de doğrulamayı tekrar yaptım gene de aynısı oluyor.
oyuna güncelleme geldi 11 aralıkta ben de uzun süredir bunla uğraşıyorum oyunu güncelle geçer sıkıntı türkçe dili ile ilgili rica ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı