Touch padle PS/2 klavyeyi Bios'dan Devre Dışı Bırakma

Connor

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sayın Technopat.net üyeleri dün Windows XP'den 7'ye geçiş yaptım.İlk başlarda her şey normaldi ama sonra Winamp seçili olmaya başladı neye tıklasam Winamp açılıyordu. Klavyede sürekli w basıyor.
Bilgisayar dizüstü Mm061 Bios var. Adam bana klavyede ve touch padinde sorun var dedi yeni klavyeyle mouse aldım. Hiçbirinde sorun yok. Bu arada bu şeyler güvenli moddada oluyor. Ben pcye yapışık olan klavyeden ve touch padden şüpheleniyorum. İşletim sistemi Windows 7 Professional 32-bit. Mobilden yazdığım için yanlış yazmış olabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Asıl sorum şu:"Touch padle PS/2 klavyeyi Bios'dan nasıl devre dışı bırakırız ?"

Arkadaşlar Winamp'ı sildim o sorun çözüldüde. Bilgisayarda virüs yok hem Avira'yla hem Combofix'le hemde Advanced System Care'yle tarattım. Onboard klavyeye touch padi devre dışı bırakırsak olacağını düşünüyorum. MM061 Bios'la ilgili bilgisi olan yardım edebilir mi?

Edit:w sorunu devam ediyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı