Çözüldü Touchpad kapanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cersei adam

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarımda touchpad kapanmıyor. İnternette ne kadar bilgi varsa yaptım ancak olmadı. Daha önceden bilgisayarımda fn+ESC kısayol eklentisi vardı ancak artık çalışmıyor. Fare ayarlarından yaptım ve 3 gün idare etti ancak artık oda çalışmıyor. Windows 10 kendi ayalarında ise kapatma açma tuşu yok. Lütfen bildiğiniz bir şey varsa yazın. En azından şu kısayol neden çalışmıyor ?

Son düzenleme:
Çözüm
Synaptics tekrar indir hatta artık iki parmağınızla aşağı indirme vb. olaylar bile çalışmayacaktır sana tavsiyem güncel sürümünü indirmen :)
Synaptics tekrar indir hatta artık iki parmağınızla aşağı indirme vb. olaylar bile çalışmayacaktır sana tavsiyem güncel sürümünü indirmen :)
peki ya Fn+Esn kısayolu için yapabileceğim birşey varmı o çok daha kolay oluyordu. bildiğim kadrıyla bu kısayol bilgisayarlara göre değişiklik gösteriyormuş. Casper Nirvana C650. benim biglisyarımın markası.

peki ya Fn+Esn kısayolu için yapabileceğim birşey varmı o çok daha kolay oluyordu. bildiğim kadrıyla bu kısayol bilgisayarlara göre değişiklik gösteriyormuş. Casper Nirvana C650. benim biglisyarımın markası.
Kısayollar hakkında pek bilgim yok maalesef ben kendi babamın bilgisayarında bu problemi fark edip yapmıştım yoksa ben masaüstü kullanıcısıyım bana notebook ram tak desen belki onu bile yapamam o kadar yani :D

Kısayollar hakkında pek bilgim yok maalesef ben kendi babamın bilgisayarında bu problemi fark edip yapmıştım yoksa ben masaüstü kullanıcısıyım bana notebook ram tak desen belki onu bile yapamam o kadar yani :D
yinede teşekkürler
Bu arada Fn kısayolları . yani Fn+f8 ses açma falan çalışıyor. sadece bahsettiğim kısayol çalışmıyor

Geri
Yukarı