Touchpad nasıl daha iyi hale getirilir?

son1c

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo idepad S145-15API marka laptop aldım klavyesi iyi fakat touchpad berbat plastik ve kullanımı zor bu touchpad'i daha iyi hale getirebileceğim bir yazılım v. S. Var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo idepad S145-15API marka laptop aldım klavyesi iyi fakat touchpad berbat plastik ve kullanımı zor bu touchpad'i daha iyi hale getirebileceğim bir yazılım v. S. Var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
1- Aygıt yöneticisinden yeni bir sürüm olup olmadığını kontrol edin.
2- Bazı touchpadler için üzerine ince film gelebiliyor fakat pek tavsiye etmiyorum çünkü bazen hareket algılamayabilir.

Hassasiyet ayarları ile oynayıp daha akışkan bir hıza alabilirsiniz. Touchpad tamamen cihazın bütçesine/ederine göre içerisine konulan bir donanım. Yani 10.000'lik bir laptopta kötü touchpad olması zor ama 3000 yada 5000'lik cihazlarda bütçe kısmak amacıyla ve zaten dışarıdan mouse bağlanabilir düşüncesiyle daha uygun fiyatlı touchpad'ler koyabiliyorlar. Donanımı kötüyse anca ayarlardan kendinize en uygun hassasiyeti ayarlayabilirsiniz yada cihaz donanımlarımdan touch modelini bulup o markanın sitesinden varsa yazılımını indirebilirsiniz.

Hassasiyet ayarları ile oynayıp daha akışkan bir hıza alabilirsiniz. Touchpad tamamen cihazın bütçesine/ederine göre içerisine konulan bir donanım. Yani 10.000'lik bir laptopta kötü touchpad olması zor ama 3000 yada 5000'lik cihazlarda bütçe kısmak amacıyla ve zaten dışarıdan mouse bağlanabilir düşüncesiyle daha uygun fiyatlı touchpad'ler koyabiliyorlar. Donanımı kötüyse anca ayarlardan kendinize en uygun hassasiyeti ayarlayabilirsiniz yada cihaz donanımlarımdan touch modelini bulup o markanın sitesinden varsa yazılımını indirebilirsiniz.
İndirdim ama çok fark olmadı hassasiyeti ivmesi felan hoşuma gitmiyor zaten fareyle kullanıyorum ama bazen fare yanımda olmadığında touchpad kullanmak zorunda kalıyorum kullanımı zor olduğu için istediğim yere getirmek için uğraş veriyorum.

Reyiz bu cihazı aldın soruların bitmedi:) Başka ne konu açacaksınız takipteyim. Bu kadar takıntılı olmamalısınız.
:D Haklısın daha iyi hale getirmeye çalışıyorum sadece.Mesela şuan 35 mbit internetimde ping sorunu var niye böyle bilmiyorum.
da
Reyiz bu cihazı aldın soruların bitmedi:) Başka ne konu açacaksınız takipteyim. Bu kadar takıntılı olmamalısınız.
Daha çok para biriktirip macbook almam gerekiyor sanırım beni anca o keser.

Yanlış anlamayın ama bir psikologa görünseniz kesecektir. Şuan beyninizde üretiyorsunuz, pahalı ve IOS bu kasmaz kaliteli olur diye.
Hayır maalesef :(. Kaliteli olduğundan değil işletim sistemi bana daha uygun sanırım bilgisayarda. Unity kullanıyorum ve visual studio'da kod yazıyorum sürekli derleme ve çalıştırma yapmam gerektiğinden donup kapandığı oluyor programın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı