Town Of Salem Oynayın

Manyakazor

Kilopat
Daha fazla  
Town Of Salem Türkiye Server'ını yeniden canlandırma hareketi başlatıyorum. Bu oyun güzel ve oynanır. Her el 14 kişiden yaratıcı küfürler yersiniz. Her el herkes Türktür. Oyun yaratıcı içeriklere sahiptir. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca eski Türkiye Server'ı nereye kayboldu yahu?

Town Of Salem Türkiye Server'ını yeniden canlandırma hareketi başlatıyorum. Bu oyun güzel ve oynanır. Her el 14 kişiden yaratıcı küfürler yersiniz. Her el herkes Türktür. Oyun yaratıcı içeriklere sahiptir. Herkese tavsiye ederim. Ayrıca eski Türkiye Server'ı nereye kayboldu yahu?
İnan çok istiyorum Tos'un yeniden canlanmasını yabancı serverlarda az çok hareketlilik var ama Tr boş. o svler de sarmıyor aga Tr gibi olmuyor. şimdi tos 2 çıkmış bir de orası da bomboş. eskiden bi başka güzeldi her şey. Aktif oyuncu olsa başlarım hala yüklü pc de silemiyorum.

Prelerden oynanmıyordu, neyini dirilteceksiniz ki? Herkes dinlenmeden asılıyordu. Rolünü beğenmeyen çıkıp gidiyordu. Bir ara üç Türk oyuncu vardı consort kostümüyle, onlar özellikle terör estiriyordu. Sırf tipini beğendikleri için erkeklere oyunu satıyorlardı. Bazı şeylerin tarihe gömülü kalması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı