Town of Salem'da kişisel bilgilere erişildi

TR-whovian

Kilopat
Yer
Ankara
Geçenlerde Town of Salem oynarken adamın biriyle karşılıklı tartışma yaşadım ve o kişi birden oturduğum mahalleyi, adımı, soyadimi görünüşümü, her şeyimi saymaya başladı. Nasıl öğrenmiş olabilir? Ayrıca tehditte bulundu. Şikayet etsem bir şey çıkar mı? Elimde ekran görüntüleri mevcut. Açıkçası biraz da korktum, direkt oyundan çıktım.

Bu bayagi eski bir olay.

oturduğum mahalleyi, görünüşümü

Sosyal medya kullaniyorsaniz oradan ögrenmis olabilir. Yoksa oyundan bu tür bilgilerinize ulasabileceklerini sanmiyorum.

Üstelik bana böyle bir şey gelmedi adam direkt adımı soyadımı yazarak sen bu musun vs yazdı.
Bu bayagi eski bir olay.

Sosyal medya kullaniyorsaniz oradan ögrenmis olabilir. Yoksa oyundan bu tür bilgilerinize ulasabileceklerini sanmiyorum.

Sosyal medyam tamamen sahte bilgilerden ibaret oradan ulaştığını sanmıyorum acaba mahalleden beni tanıyan birisimi diye düşünmedim değil gerçi öyle olsa haberim olurdu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-12-21-00-48-32-28.jpg
    Screenshot_2020-12-21-00-48-32-28.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 51
E-posta adresiniz patlamis. O kisimda biraz alta inerseniz hangi sitenin hangi bilgileri sizdirdigi yazmasi lazim. Sizin yapacaginiz islem e-posta adresinizin sifresini degistirip iki adimli dogrulamayi etkinlestirmek olacak.

tehditte bulundu.

Tehdit derken ne dedi mesela? Eger sizi korkutan bir durum varsa buraya basvurabilirsiniz.

Son düzenleme:
KiE-posta adresiniz patlamis. O kisimda biraz alta inerseniz hangi sitenin hangi bilgileri sizdirdigi yazmasi lazim. Sizin yapacaginiz islem e-posta adresinizin sifresini degistirip iki adimli dogrulamayi etkinlestirmek olacak.

Tehdit derken ne dedi mesela? Eger sizi korkutan bir durum varsa buraya basvurabilirsiniz.

Haklıymışsınız teşekkür ederim yardımınız için. Tehdit olarak evden çıkma senin hayatını s... Gibi şeyler söyledi ama bellki sadece hesabımı patlatan hayatsız bir arkadaşın tekiymiş ciddiye almama gerek yok tekrardan teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-12-21-00-59-19-45.jpg
    Screenshot_2020-12-21-00-59-19-45.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 42

Yeni konular

Geri
Yukarı