Toywiz sitesi hakkında sorularım

Cytex99

Hectopat
Yer
Londra, İngiltere
Daha fazla  
Arkadaşlar benim küçük bir kardeşim var 9 yaşında ve kendisi ağır WWE fanı, benim gibi :D .

Neyse işte onun WWE figürleri yok ve ona almak istiyorum ben birkaç tane figür bir de yanında ring alacağım. Malum doğum günü de yaklaşıyor. Bazı oyuncakçılara baktım ama hiçbiri satmıyor. Ben bir de ona işte yanında figürün aksesuarlarını da veren Elite Collection figürü almak istiyorum. Şimdi sorularım şunlar:

1-Toywiz diye bir site var ve merkezi Amerika'da. International Shipping yapıyor ve yaptığı ülkelerin olduğu listede Türkiye'de var. Ek kargo parası ödemek önemli değil de gümrükte yine de bir sorun çıkar mı sizce?
2-İstanbul'da WWE figürleri ve ringleri satan başka yerler var mı?

İlginiz için teşekkürler.

Tamam arkadaşlar gerek kalmadı şimdi hatırladım biz yurtdışına gideceğiz bu ay işte gittiğimizde ben bakarım birkaç şeye. Dalgınlıktan hatırlayamadım :D . Bu arada yardımın için teşekkürler @Bertingo . Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı