TP-LİNK 8961N WI-FI kopma sorunu

YUNUS1985

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar modem wi-fi bağlantısı sık sık kopuyor. Birkaç dakika içinde düzeliyor. Fakat hemen arkasından tekrar bağlantı kopuyor. Modeme bağlı cihazlarda wi-fi bağlı görünüyor fakat sinyal gücü çok düşük olarak görünüyor. İnternet bağlantısı sağlanmıyor. Firmware güncellemesi yaptım fakat sorun aynı şekilde devam ediyor. Son çare modemi servise gönderdim yenisiyle değiştirdiler. Yeni modemi kullanmaya başlayalı daha bir kaç gün oldu fakat aynı sorun bunda da var. Sorun bilgisayar da mı diye düşünüyorum fakat bağlantı koptuğu zaman telefondan da giremiyorum. Sorun neden kaynaklı olabilir? Teşekkürler.

Turuncu8 kardeşimizin birebir sorunun aynısını bende yaşıyorum.
Ne yaptıysam çare bulamadım.
Ben 2 kere servise gönderdim ilkinde değişip geldi modem ikincisinde güncelleme, test, gerekli kontroller. v.s. yapışıp tekrar yollandı. Bir çözüm olmadı. Ben TTNET arayıp özellikle gelmelerini istedim eve onlarda kendileri ile ilgili bir sorun olmadığını söyledi. Modeme baktı modem bir şeye yaramaz değiştirmeniz lazım dedi. Şimdi ben ne yapayım yeni modemi mi alayım yeni modem alsam hangi modemi alacağımı da bilmiyorum. ADSL kullanıyorum. TECHNOPAT olarak yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş Aynı Sorun şu an bende var. Modem ikidebir wifi kopuyor 1 2 dakka sonra tekrar geliyo. Artık çıldırmak üzereyim modemi parçalicam. Csde rekabetçideyiz wifi gidiyor gelmiyor bakıyorum maçı kaybetmişiz. TP LİNK in desteğine söledim cevap gelmesini bekliyorum. Eğer olmassa Türkneti aricam onlar bi baksın. Olmazsa modem deişme şart bu modem insanı kanser eder.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı