TP-Link Archer T2U vs Tenda U6

cagataygedik

Hectopat
Bu konuda bilgi eksikliği zırla dolaşıyor, aydınlatırsanız sevinirim. Kaba taslak bilgimle şu iki kartı buldum. Alınır mı? Alınırsa hangisi daha iyi, bilgi verirseniz mutlu olurum.

Dipnot: Vatan PC'den alırsam reelden almış olurum, bir sıkıntı olursa Vatan'a gider gösteririm daha iyi olur. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
TP-Link'den şiddetle uzak durmanızı tavsiye ederim bağlantı sorunları oluyor genelde ve kırılması çok kolay bir marka telefondan belirli bir programla TP-Link'ler çok kolay kırılıyor...

TP-Link'den şiddetle uzak durmanızı tavsiye ederim bağlantı sorunları oluyor genelde ve kırılması çok kolay bir marka telefondan belirli bir programla TP-Link'ler çok kolay kırılıyor...

Kırmaktan kasınıtınızı tam anlayamadım aydınlatırsanız sevinirim. Çünkü linkteki ürünler modem değil, masaüstü PC için Wi-Fi kartı

Kırmaktan kasınıtınızı tam anlayamadım aydınlatırsanız sevinirim. Çünkü linkteki ürünler modem değil, masaüstü PC için Wi-Fi kartı.

Kırmaktan kastım hocam. Telefondan Wi-Fi açınca sizin internetiniz TP-Link olarak çıkacaktır ve TP-Link'lerin hepsi mobilden kırılıp internetinize bağlanabiliyorlar mesela ben zor durumlarda herhangi bir yerde olursam telefondan uygulamamı açıyorum TP-Link olan internetleri kırıp 2 dk işimi halledip çıkıyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı