TP-Link Deco alınır mı?

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2 katlı bir eve sahibim kablo ile vs uğraşmak istemediğim için bir araştırma içine düştüm en son bu decoları buldum.

Fakat aklımda şöyle bir soru var ben modeme 1. decoyu taktım diyelim.
2. decodan çıkış alabilir miyim Ethernet kablosu ile bilgisayarıma?

Son düzenleyen: Moderatör:
Unifi tavsiye ederim decolar kopma yapabiliyor.
Yalnız unifideki ethernet çıkış mı giriş mi tam bilmiyorum.
Decolarda ise evet wifi atıp ethernet bağlayabilirsiniz lakin yine wifi almış gibi olursunuz öyle gerçek ethernet hızını göremezsiniz.

Unifi tavsiye ederim decolar kopma yapabiliyor.
Yalnız unifideki Ethernet çıkış mı giriş mi tam bilmiyorum.
Decolarda ise evet Wi-Fi atıp Ethernet bağlayabilirsiniz lakin yine Wi-Fi almış gibi olursunuz öyle gerçek Ethernet hızını göremezsiniz.

Hocam fiyat olarak çok fark var arada. 2 PC arasında 1 duvar ve 1 kat var sadece Total'de 10 metre ancak vardır.

Ya Deco alacağım ya da Mercusy ki şu anda Decolar indirimde yorumları da bayağı olumlu geldi.

Deco ev için ideal hocam. Wi-Fi sorununuz kalmaz.

Hocam merhaba hayırlı olsun. Benim de çekim gücü kötü modemim var ve modem mi alsam deco M4 mü alsam karar veremedim ve olumlu yorumu olduğu givi olsumsuz yorumları da bulunmakta. Sormak istediğim memnun musunuz ve PC'ye nornal modeme bağlar gibi Ethernet kablosuyla bağlanabiliyor mu nasıl bağlanıyor?

Arkadaşlar merhaba. 2 katlı bir eve sahibim kablo ile vs uğraşmak istemediğim için bir araştırma içine düştüm en son bu decoları buldum.

Fakat aklımda şöyle bir soru var ben modeme 1. decoyu taktım diyelim.
2. decodan çıkış alabilir miyim Ethernet kablosu ile bilgisayarıma?

850re_v6_4.jpg

Cebinde paranda kalır.

850re_v6_4.jpg

Cebinde paranda kalır.
Ben bununla üst kattan wifi sinyalını alt kata aldım ve bununla hiç donmadan IPTV bile izleyebiliyorum. Betonarme bina:)

Dosya Ekleri

• 4(2).jpg
    4(2).jpg
    17,9 KB · Görüntüleme: 17

Eki Görüntüle 1766135

Cebinde paranda kalır.

Ben bununla üst kattan Wi-Fi sinyalını alt kata aldım ve bununla hiç donmadan IPTV bile izleyebiliyorum. Betonarme bina:)

Hocam çok geç yazmışsınız vallahi 😅

Aylar önce TP-Link deco aldım 3'lü set, 3 konumdada modemden çıkan hızı (%10 sapma) alabiliyorum çok rahat şu anda da çok memnunum.

Biraz pahalıya patladı ama olsun işim görüldü, iki kattada ölü alan olmadan mis gibi kullanıyorum.

Hocam merhaba hayırlı olsun. Benim de çekim gücü kötü modemim var ve modem mi alsam deco M4 mü alsam karar veremedim ve olumlu yorumu olduğu givi olsumsuz yorumları da bulunmakta. Sormak istediğim memnun musunuz ve PC'ye nornal modeme bağlar gibi Ethernet kablosuyla bağlanabiliyor mu nasıl bağlanıyor?

Hocam merhaba öncelikle geç gördüm kusura bakmayın.

E4 3'lü set kullanıyorum 2 katda ölü alan kalmadan aynı hızı alabiliyorum (%10 kayboluyor).

Ana decoyu modemden kablo ile bağlıyorsun yardımcı decolardan Ethernet çıkışı alabiliyorsun.

Yani evet kablosuz olan decona kablo takıp bilgisayarına takabiliyorsun ek aparat vs gerekmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı