TP Link modem internet kesiliyor

Shadow12346

Decapat
Merhaba arkadaşlar, TP Link TD W8151N markalı modemim var bilgisayardan veya telefondan internete girerken veya dosya indirirken bir anda internet kesilip geliyor ama modem arayüzüne baktığımda sorun yok gibi gösteriyor. İnternet kesilince modemin üzerine de bakıyorum ışıkların hepsi yanıyor. Bazen de telefondan Wi-Fi'a baglanmak istiyorum baglanmiyor modemin ömrü bitmiş galiba ömrü bittiyse nasıl anlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende TTNet'in verdiği TD-W9970 var ve aynı sorun vardı. Modemin sorunu. bu konuyla ilgili TTNet'i, modem yetkili servisini, TP-Link yetkili servisini aradım. Üçü
de birbirine yönlendirip en son çözümün sadece Reset atmak olduğunu söylediler : )
Bir seferinde aradığımda yetkili bana wifi kanalını 11.kanala almamı söylemişti. Deneyin ama bir şey ummayın. Umut bu diyarlardan gitti.

Bende TTNet'in verdiği TD-W9970 var ve aynı sorun vardı. Modemin sorunu. bu konuyla ilgili TTNet'i, modem yetkili servisini, TP-Link yetkili servisini aradım. Üçü
de birbirine yönlendirip en son çözümün sadece Reset atmak olduğunu söylediler : )
Bir seferinde aradığımda yetkili bana wifi kanalını 11.kanala almamı söylemişti. Deneyin ama bir şey ummayın. Umut bu diyarlardan gitti.[/Q
Bir seferinde aradığımda yetkili bana wifi kanalını 11.kanala almamı söylemişti. Deneyin ama bir şey ummayın. Umut bu diyarlardan gitti.
Reseti denedim zaten,kanal işinide yaptım,fakat düzelmiyor.Modemi değiştiricem galiba ömrü bitmiş.Cevapladığın için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı