TP-Link Modem Şifresi Değiştirme

tebriz

Hectopat
Merhaba arkadaslar. Ben de modem TP-link sifresini degistirmek istiyorum ama olmuyor. Önceleri 192.168.1.2'den degistiriyordum ama simdi 192.168.1.2 yaziyorum girmiyor. 192.168.1.1 yazip girdigimde de Wireless alani yok. Modemimin wifisi yok. Modemden cikan kabloyu wifi cambo diye bir sey var ona takip giriyorum Wifi'ye. Bu yuzden bilgisayarla wifi'nin sifresin degistirmek olmuyordu hep mobille degistiriyordum. Şimdi olmuyor.

İlk önce modemin modelini ve nereden aldğını yazar mısın. Sonra da modemi ters çevirip arkasında bulunan bir IP adresi vardır. Büyük ihtimalle 192.168.1.1 vs. şeyler. Orda bulursan onu dene derim, olmazsa git iade et ve Teknosa'dan veya VATAN'ın internet sitesinden kendine güzel bir modem al :D

Merhaba,

Anladığımız kadarıyla kablolu bir modem kullanıyorsunuz ve wifi combo diye bir cihaz ile wifi dağıtımı yapabiliyorsunuz. Eğer bağlantınız bu şekilde ise modem tarafında bir ayar yapamazsınız, bunu wifi combo cihazına bağlanarak yapabilirsiniz. Wifi combo cihazının arayüz IP adresi ile girerek değiştirmeniz mümkün olabilir. Bu durumu daha da netleştirebilmek için kullandığınız TP-LINK modemin altında yer alan model numarasını iletebilir misiniz ?

Saygılarımızla,

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı