TP Link T3U Plus - Oyun oynayacaksanız kesinlikle almayın!

sedatpoker

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Uzun araştırmalarım sonucu, Çin Malı farklı farklı markaların (Kingboss) vs. temelde aynı işlevi gören bir ürününü alacağıma bilindik bir marka olan (TP-LINK) T3U Plus ürününü aldım. Olumsuz yorumlar da vardı elbette ama ethernet kablosunu odadan diğerine geçiremediğim için almak zorunda kaldım.
Cihaz çok başarısız ve stabil çalışmıyor. Bağlantı kopmaları ve ping spike dediğimiz ani ping yükselmeleri oluyor. İnternette dolaşmadığım forum kalmadı ancak bir çözüm bulamadım. Ethernet kablosu çekebilirsem hemen iade edeceğim.

Siz siz olun wireless adaptörlerden uzak durun, hele ki oyun oynuyorsanız.

Powerline adaptör alabilirsiniz. Kablo çekme derdini ortadan kaldırmak için birebir.
Tam da şu an powerline adaptörlere bakıyorum. Fiyatlar beklediğimden fazla ancak mecbur kalırsam alacağım gibi duruyor.

Elektrikçi ile görüştüm, prizden veya başka şekilde ethernet kablosu çekebilir miyiz diye sordum. Durum netleşince karar verim T3U Plus denen zırvalıktan kurtulmuş olacağım.

Kablo çekmek ilk etapta daha uyguna geliyor ancak uzun vadede bana göre mantıklı değil.
Powerline adaptör alırsanız, wifi destekli alınız, hem kablolu hem de kablosuz kullanabilirsiniz. Uzun yıllardır kullanıyorum ve gayet de memnunum.

Kablo çekmek ilk etapta daha uyguna geliyor ancak uzun vadede bana göre mantıklı değil.
Powerline adaptör alırsanız, wifi destekli alınız, hem kablolu hem de kablosuz kullanabilirsiniz. Uzun yıllardır kullanıyorum ve gayet de memnunum.
Elektrikçi ile görüştüm, süpürgeliklerin arkasından ethernet kablosu geçireceğiz bugün.

Powerline adaptörün 4'te 1'i fiyatına halledeceğim gibi gözüküyor.

Ben aynı adaptör ile sorunsuz oyun oynuyorum.

Hatta şu an CS2 deyim sabit 40 ping.
Bu bilgiyi de öğrenmiş olduk, teşekkürler.
Bugünlük powerline adaptöre ihtiyacım kalmadı ancak ileride böyle bir durumda kesinlikle ilk tercihim olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı