TP-LINK TD-W9970 v3 Firmware güncellemesi Yapma

Bugün TP-LİNK ile e-posta yoluyla iletişime geçtim.İlk e-postada ttnet logosu var mı diye sordular, 2. e-postada TD854W, TD864W ve TD-W9970v3 adlı modemlere destek vermiyoruz dediler onlarla Sentim Bilişimi gösterdiler ve e-postalarına verdiler oradan Sentim Bilişime e-posta attım 'internet hızım düştü yardım edin 'dedim şimdi internt hızım 19mbps kablo ile 22mbps oluyor.

Bugün TP-LİNK ile e-posta yoluyla iletişime geçtim.İlk e-postada ttnet logosu var mı diye sordular, 2. e-postada TD854W, TD864W ve TD-W9970v3 adlı modemlere destek vermiyoruz dediler onlarla Sentim Bilişimi gösterdiler ve e-postalarına verdiler oradan Sentim Bilişime e-posta attım 'internet hızım düştü yardım edin 'dedim şimdi internt hızım 19mbps kablo ile 22mbps oluyor.
Düzelmesine sevindim kardeşim.

son gelen modemlerin şifresi turktelekom bilginize

arkadaşlar güncellemeden sonra sorun yaşayan varmı acaba.

Arkadaşlar TP-LINK TD-W9970v3 (Türk Telekomun verdiği VDSL modem) firmware güncellemesini nasıl yapılır? Onu anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle bu TD-W9970v3-v1.rar linkteki son firmwareyi indiriyoruz. Sonra rar. dan çıkıyoruz. Sonra tarayıcımızın adres çubuğuna 192.168.1.1 yazıp enter diyoruz modemin arayüzüne giriş yapıyoruz. Eğer şifre vs değiştirmediyseniz üstteki kutucuğa admin atltaki kutucuğa TTNET yazın girecektir. Eğer girmezse modemin altında yazar username password diye onları yazın girecektir. Sonra soldaki menülerden sistem ayarlarına giriyoruz orada firmware güncelleme var o şıkka tıklıyoruz gözat kutucuğuna basıp rar. dan çıkardığım dosyayı gösteriyoruz güncelle diyoruz güncelliyor bu kadar.

Düzenleme: Güncellemenin sadece ve sadece kablo ile yapılması gerek!
yenilerde şifre turktelekom olmuş bilginize

son gelen modemlerin şifresi turktelekom bilginize

arkadaşlar güncellemeden sonra sorun yaşayan varmı acaba.

yenilerde şifre turktelekom olmuş bilginize

Bana bu ttnetin modeminin ilk sürümü lazım güncellemeden sonra bağlantı kopmaları yaşıyorum güncellemeden önce böyle bir sıkıntı yoktu

Bana bu ttnetin modeminin ilk sürümü lazım güncellemeden sonra bağlantı kopmaları yaşıyorum güncellemeden önce böyle bir sıkıntı yoktu
Kardeşim altta yazan aykut yenice adlı üyenin yaptıklarını yap sentim ile iletişime geç

Onları yaptım adamlarda nasıl oluyorsa il sürüm yokmuş en son olan güncelleme varmış bugün sabah tekrar aradım adam bulabilirsem gönderirim diyor :)))) bakalım

Arkadaşlar TP-LINK TD-W9970v3 (Türk Telekomun verdiği VDSL modem) firmware güncellemesini nasıl yapılır? Onu anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle bu TD-W9970v3-v1.rar linkteki son firmwareyi indiriyoruz. Sonra rar. dan çıkıyoruz. Sonra tarayıcımızın adres çubuğuna 192.168.1.1 yazıp enter diyoruz modemin arayüzüne giriş yapıyoruz. Eğer şifre vs değiştirmediyseniz üstteki kutucuğa admin atltaki kutucuğa TTNET yazın girecektir. Eğer girmezse modemin altında yazar username password diye onları yazın girecektir. Sonra soldaki menülerden sistem ayarlarına giriyoruz orada firmware güncelleme var o şıkka tıklıyoruz gözat kutucuğuna basıp rar. dan çıkardığım dosyayı gösteriyoruz güncelle diyoruz güncelliyor bu kadar.

Düzenleme: Güncellemenin sadece ve sadece kablo ile yapılması gerek!

Merhaba arkadaşlar, birşey soracağım:

Benim modemim de TP-LINK TD-W9970 v3 ve "Firmware Versiyonu: 16.01.08.01002"

Bugün itibari ile kullanmaya başladım. Bu WinRAR içerisindeki güncellemeyi yüklersem, Firmware versiyonu ne olacak? Ayrıca, güncelleme yaparsam, hız düşmesi falan yaşar mıyım?

TP-Link'in kendi sitesinde de bir Firmware güncellemesi var fakat bu güncelleme sayfasında "TD-W9970 V2" yazıyor!? "v3" versiyonu neden yok?

Yeni konular

Geri
Yukarı