TP-Link TL-WN722n V1 ile WN722n v1.1 arasındaki fark

bekotr05

Hectopat
Merhaba, bir süredir araştırıyorum fakat bir sonuç alamadım. Daha önceden markası belirsiz ralink RT5370 yonga setli bir Wi-Fi adaptörü aldım fakat bu adaptörün sadece monitör Mode'da çalıştığını, packet injection desteğini sağlamadığını fark ettim. Meğerse Ralink RT5370n adlı yonga seti bu iki desteği sağlıyormuş. Şimdi ise TP-Link TL-WN722n adlı ürünü almak istiyorum fakat bu ürünün farklı versiyonları var ve sadece 1 versiyonu monitör Mode'u ve packet injection destekliyor (v2 ve V3 versiyonlarında yonga seti değiştiği için desteklemiyor).

Satıcıların elinde TP-Link TL-WN722n V1 ile TP-Link TL-WN722n v1.1 versiyonlarının az kaldığını görüyorum çünkü bu modelle bakmak istediğimde çoğunlukla diğer modelleri çıkıyor. Ellerinde olan bazı satıcılar 2 modu desteklediği ve ürünün bu modelinden az kaldığı için 2 katı 3 katı gibi fahiş fiyatlara satıyorlar. Eski ürünü satan bazı satıcılar ise ürünün versiyonunu ya yazmıyorlar ya da ya da v1.1 etiketi ile satıyorlar. Size sorum, v1.1'i alsam bu iki modu destekler mi yoksa sadece v1'i mi almam gerek?

s-l1600.jpg

Bu modeli eski versiyonu yani V1 ya da v1.1 (Üstünde model numarası olmadığı için küçük resim olarak koydum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, kutunun arkasında veya ürünün arkasında yazar. Alırken fotoğraf isteyip bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı