TP-Link TL-WR841N/TL-WR841ND İnternet Bağlanma Sorunu

Ozan Güven

Kilopat
Makaleler
5
1-2 hafta önce yaşadığım apartın yakınlarına şimşek düştü, birkaç gün internetsiz kaldık. Sorun TTNET'te dendi, ne oldu da gitti internet bilmiyorum. Düzelttiler sonra bir şekilde, ondan sonra daha önce sorunsuz kullandığım Access Point'ten online oyunlara giremez oldum, VPN bağlanıyor ama hiçbir site açılmıyor. Fabrika ayarlarında şu an modem, hızda da bir sorun yok. Diğer modemlerde de bir sorun yok, sadece bizimkinde var bir tuhaflık. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apartta kalıyorum dediğim gibi, internet benim üstüme değil yani. Apart sahibine söylesem geçiştirecek o yüzden kemdim çözmek istedim. Access point diye biliyorum modemleri ama çok hakim değilim ağ donanımlarına o yüzden kesin birşey diyemiyorum. Diğer modemlerde sorun olmuyor oyunlara da giriyor, VPN ile Wikipedia gibi sitelere de ama onlar az çekiyor, o yüzden bize yakın olanı kullanmak zorundayım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı