TP-Link UB500 Bluetooth adaptörü kendi kendine tak çıkar yapıyor

Revans

Femtopat
Daha fazla  
TP-Link UB500 Bluetooth cihazı taktıktan sonra bilgisayarımdan USB tak çıkar sesi geliyor.
Ayrıca Aygıt Yöneticisi'nden de Bluetooth gidip geliyor ama laptopuma taktığımda hiçbir sorun yok, çalışıyor.

Sitesinden güncelledim driverı. Ama chipseti bi güncellemeyi deniyim

Cihazın Driver'ini sitesinden güncelleyiniz.Ayrıca Anakart'ınızın Chipset Driver'lerini güncelleyiniz.Çözüm olursa belirtmeyi unutmayınız.
Maalesef sorunum hala çözülmedi.

Son düzenleme:
Evet, şu an dediklerinizin hepsini denedim. Bir ara Bluetooth simgesi altta gözükür vaziyette duruyordu, düzeldi sandım. Tekrar arama yapmaya kalktığımda takma çıkarma devam etti, sanki sürekli takıp çıkarıyormuşum gibi. Laptopumda denediğimde çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, şu an dediklerinizin hepsini denedim. Bir ara Bluetooth simgesi altta gözükür vaziyette duruyordu, düzeldi sandım. Tekrar arama yapmaya kalktığımda takma çıkarma devam etti, sanki sürekli takıp çıkarıyormuşum gibi. Laptopumda denediğimde çalışıyor.
Hocam Anakart marka modeliniz nedir ?. Her iki bilgisayarda aynı Windows sürümü mü kuruludur ?.

Şöyle anlatıyım size. Anakart modelim H310M H 2.0 (SORUN ÇIKARTAN) Windows 11 Kurulu.
Diğer Cihaz laptop toshiba Satalite C660D Windows 10 Kurulu

Kurdum ve driver eksiğim mevcut değil.

Bir çözümü var mı acaba
Probleminiz Driver ile ilgili.Anakart'ınız ile Usb girişinize taktığınız cihaz haberleşemiyor.Bunu Windows sürümü değiştirerek,Anakart'ınızın Bios'unu güncelleyerek,Usb giriş-çıkış kablolarını kontrol ederek çözmeyi nedeye bilirsiniz.Ya da TP-Link UB500 Bluetooth cihaz için çıkaracağı yeni sürücülerde deneme yapınız.

Geri
Yukarı