TP-Link UB500 gecikme yapıyor

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba, TP-Link UB500 Bluetooth adaptör kullanıyorum. Sorunum şu kulaklığımı bağlıyorum sıfır gecikme ile kullanıyorum başta ama 5 dakkika falan kullandıktan sonra kendi kendine kesilmeye ve gecikme yaşatmaya başlıyor. Sorunun kulaklıkta olduğunu pek sanmıyorum telefonda böyle bir problemim yok bir öneriniz var mı?

Kulaklık olarak QCY T13 ANC kullanıyorum.

TP-Link UB500 de bu sorunun olduğu bir çok yorum da görmüştüm. Çok stabil çalışmıyor anladığım kadarıyla. Ugreen blueetoth adaptörü daha çok öneriliyor.

TP-Link UB500 de bu sorunun olduğu bir çok yorum da görmüştüm. Çok stabil çalışmıyor anladığım kadarıyla. Ugreen blueetoth adaptörü daha çok öneriliyor.
İade edeceğim o zaman ben bu ürünü. Yani hiç kullanılacak gibi değil bırakın oyun oynamayı film bile izlerken eziyet çektiriyor.

İade edeceğim o zaman ben bu ürünü. Yani hiç kullanılacak gibi değil bırakın oyun oynamayı film bile izlerken eziyet çektiriyor.
Hocam dediğiniz kadar kötüyse teknik bir sıkıntısı da olabilir, genelinde böyle mi bilemiyorum yorumlarına baktığım kadarıyla söylüyorum. Kesilme konusunda çok yorum gördüm çünkü. Ama iki türlü de iade etmenizi gerektirecek bir durum var zaten. Dediğim gibi UGreen bakabilirsiniz.

Aynı adaptörü Soundpeats True Air 2 bluetooth kulaklık ve Dualshock 4 kontrolcü ile aynı anda kullandığım halde sorun yaşamadım yıllardır.

Geri
Yukarı