TP-LINK-UB500 ile Xbox gamepad arasında kopmalar yaşanıyor

modexl35

Hectopat
Daha fazla  
Selam. UB-500 TP-Link Bluetooth dongle kullanıyorum. Ara sıra Xbox (9. nesil) gamepad ile maç atarken kopmalar yaşıyorum, 10-15 sn sonra tekrar bağlanıyor kendi kendine. Bunun sebebi nedir? Bilgisayardan komple Bluetooth sürücülerini kaldırıp, TP-Link sitesinden indirdim yine aynı sorun devam ediyor. Dongle, kasanın ön tarafına bağlı ve yaklaşık 1mt var mesafe olarak.

Merhaba. Sorunun kaynağına bakıldığında sinyalin yetersiz olduğu gibi anlaşılıyor ancak sizde ki durum farklı olabilir. Xbox donatılar uygulamasını açın ve gamepadinizi kablo ile bağlayarak güncellemenizi tamamlayın. Benzer bir durum bende de vardı, anakartıma ilave olarak taktığım antenler sayesinde sinyalini daha kaliteli alarak sorunsuz şekilde kullanmaya başladım.

Merhaba. Sorunun kaynağına bakıldığında sinyalin yetersiz olduğu gibi anlaşılıyor ancak sizde ki durum farklı olabilir. Xbox donatılar uygulamasını açın ve gamepadinizi kablo ile bağlayarak güncellemenizi tamamlayın. Benzer bir durum bende de vardı, anakartıma ilave olarak taktığım antenler sayesinde sinyalini daha kaliteli alarak sorunsuz şekilde kullanmaya başladım.
Teşekkürler hocam. Güncelleştirmeyi yapmıştım, şuan güncelleme yok diyor. Ancak ara sıra kopmalar mevcut hala. ORtadaki xbox logosu yanıp sönüyor, 10 sn sonra tekrar bağlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı