TP-Link VR 2800 benzeri modem önerisi

fenerli_34

Hectopat
Merhaba herkese. Ben TP-Link VR 2800 modemini kullanıyordum. Ancak modemim arıza yaptı. Modemin açma tuşuna bastığımda tam üstündeki ışıkların birkaç tanesi yandıktan sonra kısa bir süre içinde modem kendiliğinden kapanıyor ve açılmıyor. Sanırım besleme ünitesi arıza yapmış, bana öyle söylediler. Şimdi bu TP-Link VR 2800 modeminin özelliklerinde bir modem arıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Herkese sevgiler ve saygılar.

İnternet bağlantı türünüz, bütçeniz, istediğiniz özellikler( antenli olsun vs) belirtirseniz daha iyi olacaktır

Telekom'un Hiper internetini 25 Mbps hızında kullanıyorum. Antenli olsun mümkünse. Çünkü kullandığım modem 4 antenliydi. Wi-Fi bağlantı hızı ve çekim gücü çok iyi olsun. IPTV ve oyunlarda hiç sorun çıkarmayan bir modem arıyorum. Açıkçası iyi bir modem olsun ve fiyat olarak 4800 TL'ye kadar düşünüyorum.

Hocam yeni nesil teknolojiyi yakalamak gerekiyor diye düşünüyorum. Wi-Fi 6 desteğinden ötürü bu modeli tavsiye ediyorum TP-Link Archer VX1800v

Teşekkürler hocam. Eski modemim artık hiç çalışmadığı için gidip bulunduğum yerdeki teknoloji mağazasından bu TP-Link Archer VX1800v modemi aldım. Yardımın için tekrardan çok teşekkür ederim kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı