TP-LINK VX230V vs Keenetic Extra DSL

Lnx

Hectopat
Modemim bozuldu yeni bir modem arayışındayım bu 2 model arasında kaldım sizce hangisini almak daha mantıklı olur? Evde wifi'ye bağlı cihaz sayısı 6, İnternet hızım 100Mbps Download 20Mbps Upload.

Modemim bozuldu yeni bir modem arayışındayım bu 2 model arasında kaldım. Sizce hangisini almak daha mantıklı olur? İnternet hızım 100Mbps download 20Mbps upload.

Keenetic Extra DSL öneririm ben de alalı 1 ay oldu memnunum. Evde 8 cihaz internete bağlanıyor haliyle yavaşlıyor ancak yine de kullanılabilir iyi hızlar veriyor.

Extra DSL'in iki farklı sürümü var. Satın almaya karar verirseniz alırken hata yapmayın. KN-2111 eski model ve KN-2112 yeni model. Bağlantıda paylaştığınızın görseli ve özellikleri KN-2112'ye ait. Ben farklı bir satıcıdan daha uygun fiyata aldım ve yarın ürün elimde olacak.

Sadece bilgisayar için önemli zaten wifi 6'nın ne olduğunu tam bilmiyorum sadece yorumlardan anladığım kadarıyla wifi 6 önemli bir özellik. Birde bu link router ama bana modem gerekli.

Extra DSL'in iki farklı sürümü var. Satın almaya karar verirseniz alırken hata yapmayın. KN-2111 eski model ve KN-2112 yeni model. Bağlantıda paylaştığınızın görseli ve özellikleri KN-2112'ye ait. Ben farklı bir satıcıdan daha uygun fiyata aldım ve yarın ürün elimde olacak.
Evet yeni model bakıyorum bende sizin aldığınızın linki var mı hocam?

Sadece bilgisayar için önemli zaten wifi 6'nın ne olduğunu tam bilmiyorum sadece yorumlardan anladığım kadarıyla wifi 6 önemli bir özellik.

Linki var mı hocam?

Wifi6 sizin için önemliyse Extra DSL'in Wifi6 ve USB3.0'lı modeli Hero DSL. O modele de göz atabilirsiniz.

Hocam eski sürüm ile yeni sürüm arasında bir fark var mı?

Çok fark var. Keenetic'in internet sitesinde karşılaştırma yapabilirsiniz. Eski sürüm olan güncelde Carrier DSL olarak satılan modelle aynı özelliklere sahip. Yeni model ebat ve ağırlık olarak bile farklı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı