TPM.MSC Çalıştırınca MMC Ek bileşen Hatası

titan80

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba çalıştıra tpm.msc yazınca bu sorunla karşılaşıyorum, MMC ek bileşeni oluşturamadı. Ek bileşen doğru yüklenmemiş olabilir. Bilgisayarımın aygıt yöneticisine baktığımda "Güvenilir Platform Modülü 2.0 - Bu aygıt düzgün çalışıyor", diyor. Bu sorunun nedeni ne olabilir sizce? Bu arada bilgisayarıma daha yeni format atmıştım bir sebepten ötürü. Formattan önce de sonra da bu durum var. Yani format bu işi çözmeyecektir.
Arkadaşlar şu anda haklı bir eleştiride bulunmak istiyorum. Forumda hiç kimseye kişisel bir eleştiri olarak alglanmasın ama, forumda sadece; windows 10 nasıl kurulur, windws 11 nezaman çıkar, window 10 geç açılıyor, windows 11' e 3 üç sene sonra mı geçmeliyim, hangi windows' u öneririsiniz vb. konuların altında onlarca cevap var. Ama bakıyorumda teknik sorunların aldında ya bir kaç cevap yada hiç cevap yok. Ben buradan başka biryere soru sormuyorum aktif olarak başka forumları kullanmıyorum da ancak görüyorum ki forum teknik anlamda yetersiz gibi. Hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız, biraz teknik bilgi depolamalıyız kendimize. Yoksa üste belirttiğim tarzda sorular pek takmin edici ve bilgilendirizi sorular değil gibi.
Not: tüm eleştiriye kendimi de dahil ediyorum ve gerginlik çıkarma amacında değilim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı