Satılık TR LoL Hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hesaba 150 tl yazdım düşünücek varsa discordum yazıyor.

Hesaba neredeyse 150 TL para yatırdım ve siz bana 20 TL koy diyorsunuz neyin kafası bu?

Peki dostum deneyip kendin gör. 10'dan fazla hesap sattım ve piyasayı bildiğimi düşünüyorum ama sen inanmıyorsun. Git 150 liraya ilan oluştur ve gör satılırsa da hayrını gör kazandığın paranın.

Hesaba neredeyse 150 tl para yatırdım ve siz bana 20 tl koy diyorsunuz neyin kafası bu ?
Fiyat öğrenmek için konu açıyorsunuz ama gelen yorumlara tepki gösteriyorsunuz. Hesap 30 level bile değil. Bu hesabı kim niye alsın?
Satmayı düşündüğünüz bir fiyat varsa direkt söyleseydiniz keşke.

Son düzenleme:
Maalesef yatırdığınız para kadar satılmıyor kendi steam hesabım 1500 TL yapıyor ama piyasası 300 400 TL civarları oluyor. LOL hesap satışları da aynı şekilde kostümler çok değeri olmuyor maalesef rankın'a göre alıyor herkez.

Arkadaşlar ganimetteki kostümleri de para olarak sayacağım, çünkü sonuçta çıktı hesabıma.

Arkadaşlar merhaba. LoL'ü bırakacağım için hesabımı satıyorum, hesabın özellikleri;

Kostümler;
KDA ALL Out Ahri
Vahşi Batılı Irelia
Ay Muhafızı Nasus
Ruh Bekçisi Udyr.

Ganimetler Kostümleri;
Kış Mucizesi Orianna
Kabile Büyücüsü Ryze
Şampiyonlar Şampiyonu Kha'Zix.

Lig vs. yok. Arkadaşlar kasmak için açmıştım hesabı, nasip olmadı. Bırakıyorum artık oyunu. Not olarak da arkadaşlar ganimetteki kostümleri de para olarak sayacağım, çünkü sonuçta çıktı hesabıma.

Discord: Viora.#8721
Eki Görüntüle 1055945
Fiyatı 150 TL Düşünüyorum ama indirim olur.

10 lira verebilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı