TR Server Skype ile Dereceli Takım Kurmak

Fatih ATAŞ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir takım kurmayı düşünüyorum. Ligim Silver4
Solo main koridorum. Solo şampiyon havuzum epey geniştir. Garen, İllaoi, Teemo, Cho'Gat, Darius, Yasuo, Try, Nasus iyi bildiğim hero'lar. Özellikle İllaoi'yi çok iyi bilirim.
Sihirdar Adım FatihAtas
Ben hemen hemen her akşam saat 17.00 gibi hesaba girerim. Skype üzerinden konuşarak iyi bir takım olur hep beraber lig atlarız. Ulaşmak isteyen varsa ekleyebilir.
İyi oyunlar ve iyi çalışmalar dilerim.
Bu arada herhangi bir yaş sınırlandırmayı düşünmüyorum. Zaten bu siteye üye olanların çoluk çocuk olacağını zannetmiyorum...

Kusura bakmayın söylemeyi unuttum. Takımda kesinlikle ağzı bozuk tipler istemiyorum, zaten kimse o tip insanlarla aynı takımda olmak istemez. Oyun oynarken kesinlikle küfür istemeyiz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam katılabilirim ama bu mayıs ayına kadar giriş yapamıyorum özel nedenlerden dolayı. Ligim S5 idi geçen sene. Unranked ım giremediğimden. Nick: Mega Games , incelersiniz.

Bu arada main Jungle-Support değişir. İkisini de oynarım sıkıntı olmaz :)

Hocam katılabilirim ama bu mayıs ayına kadar giriş yapamıyorum özel nedenlerden dolayı. Ligim S5 idi geçen sene. Unranked ım giremediğimden. Nick: Mega Games , incelersiniz.

Bu arada main Jungle-Support değişir. İkisini de oynarım sıkıntı olmaz :)

Skype kullanıyor musunuz hocam?
Profile baktım bu arada. Gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı