Çözüldü TradingView yüklerken "Dışarıdan yükleme, ilke tarafından engellendi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yagiz123123

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Dışarıdan yükleme, ilke tarafından engellendi. Dilediğiniz yerden uygulama indirmenize izin vermesi için yöneticinize başvurun. TradingView indirmek istiyorum msix dosya uzantısı var ancak indirdiğimde böyle bir hata ile karşılaşıyorum.

Çözüm
Windows-ayarlar-güncelleştirme ve güvenlik-geliştiriciler için-geliştirici modunu açık yapın. Kurulum gerçekleşecektir.
Dışarıdan yükleme, ilke tarafından engellendi. Dilediğiniz yerden uygulama indirmenize izin vermesi için yöneticinize başvurun. TradingView indirmek istiyorum msix dosya uzantısı var ancak indirdiğimde böyle bir hata ile karşılaşıyorum.
Antivirüs yazılımınız engelliyor olabilir veya Windows Defender.

başlat kısmından arama bölümüne " netplwiz " yazıp kullanıcınızın üzerine çift tıklayın grup üylği sekesinde üyeliği listeden administrators yapıp oturumu kapatıp açın tekrar deneyin.

Windows-ayarlar-güncelleştirme ve güvenlik-geliştiriciler için-geliştirici modunu açık yapın. Kurulum gerçekleşecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı