Trafik kazasından sonra 250 SR motor tamiri ne kadar tutar?

Yüksek ihtimal arka fren kolu gitmiştir o değişir grenajda çizikler var bana göre değişmesede olur ama yatan tarafı bilmiyorum sanki deli gibi masrafı yokmuş gibi dıştan bakınca kim hatalı çıktı kazada araba tali yoldan atlamış sende çarpmışsın gibi duruyor sonradan fark ettim gidon gitmiş.

sorun yok @marcspector9

Agrilarim var daha iyi olacagim. umarim

Dosya Ekleri

• IMG_3636.jpeg
    IMG_3636.jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 38
Yazım denetimine basıyorum o ayarlarsa ayarlıyor onun dışı hiç kullanmadım bir de daha sonradan editledim editleyince yine yazım denetimi tek cümleye soktu.

Karşı taraf %100 haklı anladığım kadarıyla?

Hayir otobus hatali yerde yolcu indiriyor o yuzden 4 yol gorunmuyor arabanin ciktigi yerde dur ve soldakine yol ver tabelasi var araba duruyor ama otobus beni gormeyip kimse yok gec diyor. Otobus olay yerinden kacmaya calisti araba sahibi ve yolcular tuttu.

Hayir otobus hatali yerde yolcu indiriyor o yuzden 4 yol gorunmuyor arabanin ciktigi yerde dur ve soldakine yol ver tabelasi var araba duruyor ama otobus beni gormeyip kimse yok gec diyor. Otobus olay yerinden kacmaya calisti araba sahibi ve yolcular tuttu.
Olay yeri raporunda ne yazıyor? Yani polis veya eksper rapor tutarken sana kaç hata verdiler, otobüs sürücüsüne kaç hata verdiler, çarptığın araca ne kadar hata verdiler? Şundan dolayı soruyorum zorunlu trafik poliçesi denen bir şey var 200 bin TL'ye kadar karşı tarafın hasarını öder. O yüzden sen az hatalı veya hiç hatasız isen karşı taraflar hatalı ise onların trafik poliçesi senin zararını ödeyecektir zaten.

Benim sol bütün grenajlara 13k fiyat çıkarmışlardı. Kafa,Gövde,Kuyruk,Depo hepsi dahil.
Gidon yamuldumu vs fotoğraflarda tam belli olmuyor onlara göre bence 20-30 civarı çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı