Train Sim World 2 neden yükseltilmedi?

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Train SIM world 2 oyununa sahibimim 3. oyun çıktığı için otomatik olarak oyunun kütüphanede Train Sim world 3 olarak gözükmesi lazım gözükmüyor. (şimdi şunu söyleyebilirsiniz adamlar senin oyununu neden bir sonraki sürüme yükseltsin. Diğer oyunları olan train Simulator her yıl bir sonraki sürüme otomatik geçiyordu.)

Train SIM world 2 oyununa sahibimim 3. oyun çıktığı için otomatik olarak oyunun kütüphanede Train Sim world 3 olarak gözükmesi lazım gözükmüyor. (şimdi şunu söyleyebilirsiniz adamlar senin oyununu neden bir sonraki sürüme yükseltsin. Diğer oyunları olan train Simulator her yıl bir sonraki sürüme otomatik geçiyordu.)
TSW3 paralı hocam belki ondandır.

TSW3 paralı hocam belki ondandır.
Onu biliyorum. TSW2 sahipken sistem otomatik TSW3'ye yükseltmesi gerekiyor. Sorun para vs değil sorun şu oyun ilk çıktığı gün aldım. TSW2 duyurulduktan bir süre sonra oyun kütüphanemde otomatik olarak oyun TSW2 oldu.

Bunu kim diyor sana bende de 2. oyun var 3'e yükseltme falan yapılmadı direkt ayrı olarak aldım. Yapımcılar zaten paragöz yaparlar mı bunu bedavaya?
Kimsenin demesine gerek yok ki. Steam kütüphanesinde TS vardı yıllar geçtikçe otomatik olarak o yılın adı geliyordu yanına şimdi kütüphaneme baktığım zaman TS:Classic diye yazıyor. TSW'yi de epicden almıştım 2. diye ibare gelince otomatik olarak kütüphanede güncellenmişti.

Kendi sitelerinde ve forumlarında sadece şunu gördüm eski oyundaki ilerlemeleri yeni oyuna yükleyebilirsiniz diyor. Sanırım 3. oyunu alacağım yardım eden herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı