Tramvay raylarına nasıl girilir?

Valla scooter'la girdim. Kaymadan düştüm. Kask yarım kask dükkan verdiği çok sükür yaşıyoruz burnumuz bile kanamadı. Sanırım artık cesaret etmicem öyle yerlere motoru 5 metre geride birakirim teslim ederim siparisi 😀

Valla scooter'la girdim. Kaymadan düştüm. Kask yarım kask dükkan verdiği çok sükür yaşıyoruz burnumuz bile kanamadı. Sanırım artık cesaret etmicem öyle yerlere motoru 5 metre geride birakirim teslim ederim siparisi 😀
Scooter lastikleri genelde ufak olduğu için çok çabuk denge bozabiliyor bence biraz yavaş ve çarpraz gir alistiktan sonrası çocuk oyuncağı 😂

Google'da araştırma yaptım video falan da o da yok. Keşke biri anlatsa 😀
Kankam şimdi tren rayı düz ve içi oluklu, sen şerit değiştirir gibi girersen tekerlerin oluk kısmına gelir ve az da olsa içine düşersin ve dengeni bozarsin. Şerit değiştirir gibi girmek yerine hizliysan kontrollü yavaşlayıp gidonu biraz kırıp girmeyi dene yani motoru normal döner gibi değil de kasisten çarpraz geçen basık şahinler gibi sok daha da detaylısini bulamazsın 😂😂😂

😀😀😀 bi kere daha denerken düşmeden öğrenemeyiz anlaşılan sağolasin

arkadaki arabalar sıkıntı hele ki taksiciler...

Raylara girmen bir kere yasak. Orası Tramvay için ayrılmış.

Girmesi yasak olan yerlerde çoğunlukla koruma oluyor. Yolla bütünleşmiş raylara girebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı