TransferWise nereye şikayet edilir?

• Konuyu başlatan die
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 1B

die

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, 30 Mart tarihinde annemin adına olan Transferwise hesabıma yaklaşık 20.000₺'lik bir ödeme aldım.
Farklı kişilerden ve firmalardan yine bu miktarlarda para geliyordu önceden. Ödemenin geldiğini görüp, çekme isteği oluşturduğum anda hesabım kapatıldı.

Ekran Alıntısı.JPG

Kapatıldığı gün itiraz oluşturdum fakat cevap vermeleri 11 günden fazla sürdü. Gelen cevap;

Ekran Alıntısı.JPG

Hiçbir para transferimde, hiçbir işlemimde wise kurallarına aykırı bir işlem yoktu. Hepsi yasal.
Fakat transferwise bir sebep göstermekten bile aciz.

Ekran Alıntısı.JPG

Hadi hesabı kapattığına bir şey demiyorum, kapatsın fakat ne hakla parama el koyuyor? Hiçbir sebep göstermeden 20.000₺'ye el koyma hakkını buna kim veriyor? Şikayet etmek istiyorum ama nereye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksisozluk'deki yazarlara mesaj atarak bu dolandiriciligi baslik olarak girmelerini saglamayi deneyebilirsiniz. Orada avukat da konunun uzmani da var. Hem daha cok ses getirir. Gecmis olsun...

Son düzenleme:
Eksisozluk'deki yazarlara mesaj atarak bu dolandiriciligi baslik olarak girmelerini saglamayi deneyebilirsiniz. Orada avuakat da konunun uzmani da. Hem daha cok ses getirir. Gecmis olsun...
Herhangi bir eksisozluk yazarı tanıdığım falan yok fakat insanlara duyurmak için elimden geleni yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı