Transformers 4 Yorumlamam

lowkeyidontexist

Hectopat
Aslında bunu Facebook'a yazmıştım sonradan paylaşmak istedim. Yorumlamam şu şekilde;
"Abi, yok böyle bir film. Rahatça şu ana kadar izlediğim en iyi film diyebilirim. Gerçekten Micheal Bay gene muhteşem bir film çevirmiş. Adam başarılı ya. Gidebilirseniz gidin. 2 saat 40 dakikalık bir film. Muhtemeşemdi. Tek eksi yönü eski oyunculardan kimse yoktu. Atmosfer, rol, senaryo çok iyiydi ya."
Eklemek istediğim bir kaç şey var. Sinemalar gibi sitelerde okuduğum yorumlarda, efektler çok yorum almıştı. Aslında biraz haklılar. 4 filmdir aynı efektler, yani biraz eksik kalıyor gibi. Kocaman bir bina yıkılıyor ve kıvılcım çıkıyor, saçma bence. Bir de şöyle bir yorum vardı; "Sürekli bir ergen kız muhabbeti var." Burda da katılıyorum. 4 filmdir neden böyle bir şey yapıyorlar anlamadım. Son olarak eklemek istediğim bir şey daha var, gerçekten bilim kurgu seviyorsanız iyiydi. Gerçekten iyiydi. :)
Not: İzleyenlerde bir şeyler eklerlerse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı