Transformers Cyberverse gerçek hikayeyle aynı mı?

R MR.X E

Hectopat
Makaleler
1
Normalde Transformers Cyberverse izlemem ama geçenlerde bu videoyu gördüm:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Transformers'ın 80 ve 90'lar da çıkan filmlerini ve hiçbir çizgi romanını okumadım. Normalde daha önce deseptikon olup sonradan autobot olduğunu biliyordum. Ama tekrar deseptikon mu olacak? Yoksa sadece Cyberverse'de mi böyle?

Mercedes-AMG GT R to star in next Transformers movie

Mark Wahlberg can't touch the 'Transformers' Bugatti

Elvin Siew - Transformers : The Last Knight

Drift (AOE) - Transformers Wiki

@Ramazan Ö

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde transformers cyberverse izlemem ama geçenlerde bu videoyu gördüm:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Transformers'ın 80 ve 90'lar da çıkan filmlerini ve hiçbir çizgi romanını okumadım. Normalde daha önce deseptikon olup sonradan autobot olduğunu biliyordum. Ama tekrar deseptikon mu olacak? Yoksa sadece Cyberverse'de mi böyle?

Mercedes-AMG GT R to star in next Transformers movie

Mark Wahlberg can't touch the 'Transformers' Bugatti

Elvin Siew - Transformers : The Last Knight

Drift (AOE) - Transformers Wiki

@Ramazan Ö

Bildiğim kadarıyla Prime'ın öldüğü bir zaman diliminde geçiyor.

Cyberverse ben de izlemedim ama bu seri için böyle olacağını düşünüyorum. Filmlerinde o kadar birlikte çarpıştılar, eğer ihanet edecek olsaydı Megatron'un adama ihtiyacı olduğu bir an ihanet ederdi diye düşünüyorum.

Cyberverse ben de izlemedim ama bu seri için böyle olacağını düşünüyorum. Filmlerinde o kadar birlikte çarpıştılar, eğer ihanet edecek olsaydı Megatron'un adama ihtiyacı olduğu bir an ihanet ederdi diye düşünüyorum.
Ben de ihanet edeceğini düşünmüyorum. Birkaç yerde Drift hakkında şeyler okudum. Bazılarında deseptikon iken çok fazla autobot öldürmüş. Daha sonra deseptikonluğu bırakmış, kendini değiştirmiş bir autobot yazıyor. Bazılarında tekrar deseptikon olacağı yazıyor. Bazılarında da Megatron onu ajan olarak gönderdi yazıyordu. Umarım tekrar deseptikon olmaz. Havalı bir autobot bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı