Transformers revenge of the fallen Kasma Sorunu HD Graphics

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sergen Çepoğlu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar transformers 2 oyununu yükledim ama robotla ileri giderken böyle kasıyor gibi ama tıkanmıyor. Halen daha ileriye doğru gidiyor ama kasıyor gibi gözüküyor. Yardım eder misiniz? Sistemim:
4 GB RAM intel pentium 2.24 ghz windows 7 ekran kartı modeli inter hd graphics ama oyunda kasıyor. Yardım edin acil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama bilgisayara zarar verir mi?

Bir biligisayarımda öyle yapmıştım ekran kartını güncelledim pc formatlandı.

Evet verir, neden yüklüyosunuzki zaten sürücüleri. Ekran kartınızın yapımcısı ekran kartınız daha az performans versin diye çıkarıyor onları. Bizde sizin bilgisayarınız zarar görsün diye yükleyin diyoruz.

Bildiğim kadarıyla sürüm güncellemek hata vermez tabi firmanın kendi olan güncellemeyei yaparsanız. Bazı korsanlar sahte driver yapıp yayınlıyorlar başıma gelmişti bir kere.

Evet verir, neden yüklüyosunuzki zaten sürücüleri. Ekran kartınızın yapımcısı ekran kartınız daha az performans versin diye çıkarıyor onları. Bizde sizin bilgisayarınız zarar görsün diye yükleyin diyoruz.

Öyle bir şey söz konusu değildir. Örneğin Nvidia GeForce 6150 SE nForce 430 onboard ekran kartım var. Far Cry 2 en düşük çözünürlükte kasıyordu. Güncelleyince az da olsun düzeldi.

Arkadaşlar lütfen söyleyin nasıl geçirecem şu kasmayı yardım edin ya. Çok oynamak istiyorum .herhangi bir program yüklemek de istemiyorum. Bilgisayarımın özellikleri gayet iyi. Ama neden kasıyor anlamadım. Kasma derken ileriye bakınca yavaş yavaş gidiyor tıkanma felan da olmuyor. Yardım edin lütfen.

Freeze çok yanlış anlamışsın sen kardeş.

Bilgisayarının özellikleri iyi değil. İntel HD Graphics ile oyun oynayamazsınız.

Arkdaşlar konuya dönelim lütfen teşekkürler acil çözüm bilen yazsın acil çok oynamak istiyorum oyunu :(

Freeze çok yanlış anlamışsın sen kardeş.

Bilgisayarının özellikleri iyi değil. İntel HD Graphics ile oyun oynayamazsınız.
Yok, anladımda sadece sürüm güncellemeyi sen yanlış altmışsın ona cevap verdim ben :)

Çok özür dilerim kardeş Hd Graphics olduğunu görmedim onunla oyun oynamak imkansız gibi bir şey :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı