Trendyol 1 gündür "gönderi yolda" gösteriyor

Cnr1105

Yoctopat
Daha fazla  
3 kargom vardı ikisi geldi, fakat en önemlisini getirin arkadaş. Next'in OTG kablosu geldi kendisi yok, 1 gündür yolda. İnşallah kaybolmadı, buna benzer bir olay başıma geldi. Herhalde yarın getirirler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240521_151757_Chrome.jpg
    Screenshot_20240521_151757_Chrome.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 30
Müşteri hizmetlerini sıkıştırmaya başlayın hocam. Takibe alsınlar kargonuzu. Yarın teslim edilmezse bizi arayın filan derlerse de bir şekilde zorlayın ısrar edin takip etsinler kargonuzu. Zaten Trendyolun kendi kargosu o yüzden takibatını yapmak mecburiyetindeler.

Müşteri hizmetlerini sıkıştırmaya başlayın hocam. Takibe alsınlar kargonuzu. Yarın teslim edilmezse bizi arayın filan derlerse de bir şekilde zorlayın ısrar edin takip etsinler kargonuzu. Zaten Trendyolun kendi kargosu o yüzden takibatını yapmak mecburiyetindeler.
Gelirse yazarım hocam, eğer gelmezse sizin dediğiniz yapacağım. Ürüne 1500TL verdim gelmezse sıkıntı çıkarırım hocam.

Gelirse yazarım hocam, eğer gelmezse sizin dediğiniz yapacağım. Ürüne 1500TL verdim gelmezse sıkıntı çıkarırım hocam.
Teşekkürler hocam memnun olurum. Bunlar ancak ondan anlar o saatten sonra.

Teşekkürler hocam memnun olurum. Bunlar ancak ondan anlar o saatten sonra.
Hocam ben bunları lafa getirdim dedim ürün önemli yarın gelmesi lazım o kadar para verdim takip edin kargoyu dedim ama ben bunu yazalı çok oldu 5 saat falan yani hocam sonra bunlar herhalde beni gördüler kargo geliyor yarın hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240521_232319_Chrome.jpg
    Screenshot_20240521_232319_Chrome.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 10
İyi yapmışsın hocam sıkı tutmaları lazım işi. Sonrasında yine uğraşan biz oluyoruz.
Artık sizin yazdığınızı mı gördüler yoksa gerçekten hareket halinde miydi bilemeyiz hocam ama neticede kargo hareketlerini görmek güzel oldu. Sağ salim gelir kullanırsınız inşaallah.

Geri
Yukarı